3/15/2016 05:26:00 PM

Ściegiem.pl- Wąż

Dzisiaj kolejna perełka handmade Ściegiem.pl :) W ramach współpracy otrzymałam pięknego węża, z którym mój syn śpi. Tak wiem poduszki i inne tworzy, z którymi mój syn śpi zajmują połowę łóżka, ale cóż zrobić, on kocha się tulić do wszystkich.Węża dopadł już od kuriera, złapał za język- długi, czerwony z filcu i pociągnął do siebie do pokoju, nie pytając mamy o zdanie;)Wąż wykonany jest z bawełny w kolorowe słonie i z miękkiego minky koloru błękitnego, razem materiały super się uzupełniają. Oczy i język węża wykonane są z filcu. Wąż wypełniony jest włóknem, które nie wywołuje alergii (syn śpi, tuli więc dawno by już kichał i smarkał).Wąż jest fajną maskotką, ale może służyć także jako ochraniacz od szczebelków łóżka, czy nawet zabezpieczać przed uderzeniem dziecka w ścianę, jeśli śpi na łóżku pozbawionym barierek.
Wąż służyć może także jako ozdobny ochraniacz - ocieplacz do okien, czy przeciw przeciągom pod drzwiami w pokoju u dziecka.Wykonany jest bardzo starannie, żadna nitka nie wystaje, dodatkowo jest wykonany bardzo solidnie. Co mam na myśli? Mój Filip szaleje z wężem także w ciągu dnia, łapie go w rączki i udaje że jest wężem (syczy) i biega z nim po pokojach, wygina, siada na nim, szarpie się z nim jak mało kto;) A wąż jest nieugięty, żadna nitka nie puściła, włókno się nie ugniata, a sam wąż jest puszysty i bardzo łagodny ;)

Uwielbiam tego węża, odkąd do nas przyjechał, nie ma nawet opcji żeby nie wylądował w łóżku na noc z synem. Węża kładę od ściany i dzięki temu mój syn już nie tucze głową i nie przebija się do sąsiadów;) Milutkie minky daje poczucie ciepła w trakcie snu, a sam fakt że jest milutkie w dotyku sprawia, że mój syn tuli się do węża wieczorem i rano zaraz po przebudzeniu. Niejeden już raz język węża budził mnie rano wpadając do oko, mój syn ma szalone pomysły na pobudki mamy, ale tylko jednej poducho-maskotki używa w tym cel- właśnie węża.

Filipkowi bardzo spodobał się wąż od Ściegiem.pl, mnie z resztą także jest kolorowy, milutki, wykonany z niezwykłą starannością i wykonany z naprawdę świetnej jakości materiałów i nici, dlatego bez wahania polecam Wam Ściegiem.pl

7 komentarzy:

 1. Oj to coś dla mojego :) bo tłucze w ścianę jak nie wiem co ale nie mamy sąsiadów naszczęście
  bo by ich pobudził

  OdpowiedzUsuń
 2. jaki sliczny a do tego wielofunkcyjny :) ewelina tkacz

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne rozwiązanie na parapety.Przytulaczek może służyć na wiele sposobów naszym dzieciom ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale świetny,przygarnęłabym z chęcią do siebie...

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny i do przytulania i do położenia przed przeciągiem z okna czy z drzwi

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger