11/29/2017 11:41:00 AM

Paczki Świąteczne,Mikołajkowe - paczkimikolajkowe.pl- Paczka dla 4latka


Ponieważ Mikołaj tuż, tuż to i ja dziś dla was przygotowałam post z propozycją świetnego prezentu dla dziecka;)


Paczki Świąteczne, mikołajkowe to naprawdę świetny pomysł nie tylko na paczki dla dzieci w grupach przedszkolnych, czy szkolnych, ale także po prostu na prezent od nas- rodziców, chrzestnych itp;) 

Po pierwsze wchodząc na stronę paczkimikolajkowe.pl znajdziecie podział na kategorie 2-,3-,4-,5-,6-,7-,8-,9-latki, ale to nie koniec bo w każdej z tych kategorii czeka po kilka propozycji zestawów prezentowych w różnych, jak dla mnie atrakcyjnych, cenach.

Jak dla mnie świetny pomysł na paczki mikołajowe dla dzieci w przedszkolu, przede wszystkim są to paczki, których dobór odpowiednich pozycji odbywa się pod okiem czujnego pedagoga, są więc przede wszystkim paczkami edukacyjnymi, po drugie przy zamówieniu ponad 20 paczek (a więc mniej więcej tyle ile liczy grupa przedszkolna) przesyłka jest gratis, a po trzecie do każdej paczki dołączona jest świąteczna reklamówka, więc możemy dopakować do takich paczuszek jakieś owocki dla dzieci i buźki będą mega szczęśliwe:)
Wszystko jest dostosowane do wieku, do płci także, no i do budżetu jaki rodzice chcą przeznaczyć na taką paczkę. Po co więc biegać i kupować każdą rzecz z osobna, kiedy mamy pod nosem gotowe paczuszki?
Ja bez wahania za rok będę namawiać u siebie w grupie mamy przedszkolne do kupna właśnie tych paczuszek, bo wyjdą na pewno taniej niż te kupowane przez trójkę klasową, a dwa są one edukacyjne, wniosą coś wartościowego w taki dzień jak Mikołajki, kiedy nie czarujmy się rodzice i rodzina zasypuje dzieci często bzdurnymi, ogłupiającymi, wrzeszczącymi zabawkami.

Mój wybór padł na tą paczkę:


1.Gra Gorący Ziemniak Junior 
2.Książeczka do poczytania - Kłopoty Pana Krokodyla 
3.Książeczka Akademia Misia Rysia z naklejkami od 4 lat 
4 Reklamówka z nadrukiem świątecznym.


Gra Gorący ziemniak Junior to mini wersja gry Gorący Ziemniak, bardzo fajnej z resztą gry dla dzieci:) Ta wersja idealnie nadaje się do zabrania w podróż. Gra wywołuje wiele radości, choć przyznać muszę, że myślenie pod presją czasu jest bardzo stresujące;) Ale zabawa jest przednia dla całej rodziny:) Zawartość pudełka: plansza, Gorący Ziemniak (w postaci kulki), 55 kart pytań, 4 pionki, bączek, instrukcja. Gra od Alexander
Kłopoty Pana Krokodyla, to bardzo fajna, króciutka i dość humorystyczna bajeczka o Panie Krokodylu, który spuchł jak bania od bolącego zęba i przez to nie może zjeść śniadania. Więc na pomoc popędziły inne zwierzęta i pobiegły po weterynarza, ten obejrzał paszczę krokodyla i podarował mu pastę do zębów, na co inne zwierzęta także domagały się swoich szczoteczek do zębów, by móc ładnie uśmiechać się do dzieci odwiedzających ZOO. Książeczka kolorowa, z pięknymi ilustracjami, z krótkim tekstem, ale z bardzo ważnym przesłaniem, że o zęby trzeba dbać:). Książeczka wydawnictwa SkrzatAkademia Misia Rysia z naklejkami od 4 lat , to super propozycja na edukacyjną książeczkę dla przedszkolaczków. W tej książeczce pełno łamigłówek i zadań, odpowiednio dobranych do wieku, dzięki którym nasze dzieci mogą rozwijać swój umysł, sprawność manualną, spostrzegawczość. Książeczka opatrzona jest komentarzem dla rodziców, dzięki któremu rodzic może ocenić pracę swojego dziecka. Książeczka zawiera naklejki, czyli coś co dzieci uwielbiają:) Książeczka wydawnictwa Aksjomat.
Zapraszam Was na stronę Paczki Mikołajkowe oraz do odwiedzenia ich na Facebooku

7 komentarzy:

 1. idealnie trafinoe święta za pasem :) ja mam zrobione zakupy :) mikołajowe

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny pomysł :) Zajrzałam na stronę sklepu i ceny mnie zaskoczyły. Fajne, bogate paczki już za 15 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne te paczki :) Ja lubię takie praktyczne prezenty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. i to się nazywa super prezent edukacyjny

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy i dość oryginalny zestaw edukacyjny jaki Pani otrzymała. Wielki plus za przedział wiekowy tak rozbudowany!

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie paczki to świetny prezent. Maluchy na pewno były zachwycone taką ilością i różnorodnością prezentów. Piękny podarunek, zwłaszcza dzieci z biedniejszych rodzin na pewno będą miały wielką radość.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger