5/26/2014 10:24:00 AM

Kocyk z piszczkiem BabyOno


Jeszcze jedna wygrana od BabyOno. Ach jak ja kocham tą firmę:)
Tym razem kocyk z piszczkiem, o którym więcej na stronie http://www.babyono.com/produkty/pokoj-maluszka/kocyki-z-mikrofibry/mikki-kocyk-z-mikrofibry-z-piszczkiem.html

Ta wygrana szczególnie nas ucieszyła. Mały lubi sobie przysnąć podczas spaceru, a pogoda jest różna, dlatego zawsze warto mieć kocyk, a kocyk BabyOno to nie jest zwykły kocyk. Piszczek sprawia, że jest także świetną zabawką, w podróży. Kocyk jest mięciutki, milusi i pomimo kilku prań dalej puszysty. Kolorki sa śliczne, Dinuś super piszczy. A sam w sobie kocyk jest cieplutki, idealnie sprawdza się w chłodniejsze dni, używamy go nie tylko na spacerze, ale także w domu podczas drzemki, czy nawet zabaw na podłodze. Filipek go uwielbia, ciągle tuli go do buźki, nawet rozmawia do Dinusia po swojemu;)
Co do piszczka, który wszyty jest w Dinusia, nie jest ani za głośny, ani za cichy- po prostu jest w sam raz, dźwięk przyjemny, a nie "odstraszający" jak to czasem się zdarza w zabawkach. Po praniu piszczek piszczy dalej tak samo jak za pierwszym razem, więc nie ma obaw o wrzucenie kocyka do pralki. Kocyk jest ładnie wykończony- nie strzępi się, nie wyciąga ani nie kurczy. Jego rozmiary obecnie sprawiają, że musi być złożony na pół, dlatego śmiało mogę stwierdzić, że starczy na dłuższe użytkowanie.
A tutaj mój synek podczas jednego ze spacerów, ze swoim kocykiem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger