5/24/2014 10:41:00 PM

BabyOno- gryzak do pierwszych pokarmów

Jakiś czas temu w konkursie organizowanym na facebooku udało nam się razem w Filipkiem dostać do testów gryzaka do pierwszych pokarmów BabyOno. Konkurs był szybki i przyjemny, należało umieścić pod wpisem konkursowym zdjęcie swojego dziecka z owocem lub warzywem. Oczywiście takie zdjęcia nie mieliśmy, więc w ekspresowym tempie zrobiliśmy i udało się- wygraliśmy gryzak do pokarmów.
Początkowo podchodziłam do niego sceptycznie, bo używałam takiego siateczkowego gryzaka i się nie sprawdził, ale ten gryzak jest sylikonowy i bardzo przypomina dużego smoczka z dziurami.
Od razu przystąpiliśmy do testowania. Na pierwszy ogień poszło jabłko i byłam mile zaskoczona, mały ładnie zjadł. Kolejna próba z bananem- również zakończona sukcesem synek ładnie zjadł bananka. Nawet twardy biszkopt okazał się do zjedzenia w gryzaku, dlatego polecam wszystkim mamą gryzak, jeśli chcą żeby ich dzieci jadły owoce, czy warzywka same.
Poniżej zamieszczam link do strony gdzie możecie więcej dowiedzieć się na temat samego gryzaka:
http://www.babyono.com/produkty/karmienie/sztucce/gryzak-do-pokarmu-w-pierwsze-smaki.html

A tu już mój dzielny tester 

Gryzak u nas używany jest codziennie po kilka razy w ciągu dnia. Łatwo się go myje. Dzięki swoim małym rozmiarom pasuje do każdej małej rączki.
Z czystym sercem polecamy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger