11/14/2016 05:30:00 PM

Alexander Toys- Puzzle dla maluszka chłopcy

Dzisiaj słów kilka o puzzlach Alexander Toys chłopcy. Puzzle to wizerunki chłopców, w różnych przebraniach. Każda postać jest inna i każda składa się z innej ilości elementów do układania.
Puzzle dla maluszków, to grube, bo aż 3 mm puzzle, składające się z dużych elementów. Cała postać wkładamy w okienka- ramki wykonane z grubej tekturki.

Puzzle są bardzo trwałe, nawet najmłodsze dzieci będą miały problem z ich zniszczeniem ;)
To co mnie podoba się najbardziej, to to że każda postać składa się z innej ilości elementów. Dzięki temu te puzzle będą fajnym prezentem dla maluszka rocznego, ale i taki 3latek jak mój chętnie się nimi pobawi.

Takie puzzle to super sprawa, bo dzięki nim dziecko rozwija swoje myślenie, umiejętność logicznego myślenia. Stara się dopasować elementy, ćwiczy precyzje dopasowywania. Ćwiczy pamięć, koncentracje. A dzięki temu, że są wykonane z grubej tekturki posłużą nie jednemu dziecku, bo są trwałe. Dziecku łatwo poukładać postacie, ale można także poćwiczyć z dzieckiem dopasowanie kształtów postaci do ramek, to zadanie trochę trudniejsze i także pomaga ćwiczyć i rozwijać mózg. 


Jak dla mnie puzzle dla maluszka od Alexander Toys są rewelacyjne. Filipek chętnie je układa i widać sprawia mu to wiele radości. My polecamy puzzle i gry od Alexander Toys i zapraszamy do odwiedzenia ich na Facebooku.

11 komentarzy:

 1. super moje uwielbiją puzle ale im więcej tym wieksza wojna wiec im ich mniej tym zybciej ułożą

  OdpowiedzUsuń
 2. Firma swietna rowniez mam kilka kompletow tej firmy i sa mega swietne

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne puzzle i super ze takie duże i grube, my kupiliśmy Tosi ale były tak ciekie że Kubuś przegryzl

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne puzzle ,dosyć że ich grubość jest idealna dla młodszych dzieci to jeszcze ciekawe i oryginalne kształty

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajne i takie grube to przynajmniej się nie zniszczą :) Będą fajnym pomysłem dla mojego chrześniaka na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 6. Syn miał te puzzle jak był mniejszy i bardzo je swego czasu lubił, teraz układa takie co mają min 30 elementów chociaż też radzi sobie z większą ilością jak 50 czy 100

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiamy te puzzle...mamy zwierzęta, ryby, świnkę peppe itp... RENATA SNOCH

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger