11/16/2016 10:49:00 AM

Wydawnictwo AWM- Szkoła Origami 2

Chyba każdy zna origami. Ja będąc małą dziewczynką miałam w domu książkę z origami i składało się wieczorami kolejne i kolejne zwierzątka, przedmioty. Gdzieś przepadła, a z nią przepadła moja umiejętność składania z papieru- czegokolwiek. 
Jakiś czas temu Filipek ukochał samoloty, pomyślałam porobię mu takich z papieru i będzie szaleć, mniejsze , większe, przecież to proste. No właśnie miało być proste a wszystkie moje "modele" w powietrzu się rozpadały. Wtedy pomyślałam koniec, w domu musi być książka Origami. No i jest:)

Pokochałam tą książkę i na pewno to nie jest ostatnia o origami. Wydawnictwo AWM ma naprawdę super książki . Szkoła Origami to zbiór instrukcji, jak krok po kroku złożyć samolot, jacht, żaglówka i inne. Wszystko to z podziałem na 5 stopni trudności. Dodatkowo książka zawiera aż 132 strony kolorowych papierów. Z tych papierów można dowoli składać modele zamieszczone w książce. 

Książka zawiera instrukcje bardzo jasne, nieraz korzystałam z instrukcji z internetu i miałam problemu, a tutaj wiem co i jak od razu.
Książka niewielkich rozmiarów, bardzo ładnie wydana i na pewno bardzo przydatna w domu z małymi dziećmi:) Ja polecam i zapraszam do Wydawnictwa AWM oraz do polubienia ich na Facebooku.

10 komentarzy:

 1. zawsze chciałam zrobic własne ale jakoś mi nie wychodziły mimo instrukcji :) chyba jestem jak to mówia z dwoma lewymi rekoma do takich artystycznych rzeczy

  OdpowiedzUsuń
 2. Origami to nie dla mnie nieposiadam takich zdolnosci

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale super :D Kiedyś potrafiłam kilka rzeczy zrobić... :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie umiem robić origami myślę,że z nią podszkolę się choć odrobinę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie mam umiejetnosci ale bym sprobowala

  OdpowiedzUsuń
 6. Super książeczka :-) koleżanka robi piękne zwierzaki ale mnie powiem szczerze, że cierpliwości do nich brak.

  OdpowiedzUsuń
 7. dla mnie to nie jest książka propozycja dla innych jest ciekawa

  OdpowiedzUsuń
 8. Powiem szczerze, że o ile ja nie nadawałbym się do robienia origami to koleżanka z pracy robi takie cuda i już wiem skąd czerpie inspiracje!

  OdpowiedzUsuń
 9. przyznam się że ja też chciałam kiedyś młodemu samoloty zrobić niestety zadanie mnie przerosło, bardzo ciekawa książeczka i z chęcią poznam ją bliżej :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger