11/30/2016 05:32:00 PM

Wydawnictwo MD- Afrykańska Nuda

KOlejną wspaniałą książeczką z serii Zabawy z bajką jest książeczka wydawnictwa MD pod tytułem Afrykańska Nuda. Tak samo jak poprzednie książeczki posiada ona nie tylko piękną bajeczkę z niezwykłymi ilustracjami, ale także mnóstwo ciekawych łamigłówek i kolorowanek. Kolorowanki znajdziemy już na okładce, po jej wewnętrznej stronie.
Okładka książeczki jest bardzo ładna, literki tytułowe złocone, a ilustracje bajecznie kolorowe i piękne.
Książeczka wzbudza niemałe zainteresowanie mojego syna, jest bowiem o zwierzątkach, a mój syn kocha zwierzęta, kocha je naśladować i kocha je oglądać. Dlatego tez bajeczkę Afrykańska Nuda czytaliśmy już wielokrotnie.

Bajeczka jak tytuł wskazuje opowiada o zwierzątkach z Afryki, które się nudziły , narzekały, że nawet liść na drzewie się nie poruszy, taki spokój i cisza wokoło. Rozmowom zwierząt z dzikiej Afryki przysłuchiwała się papuga Ara, która nie mogła dłużej słuchać narzekań i zaproponowała pewne rozwiązanie. Zaproponowała by zwierzęta zaczęły uprawiać sport, gdy te zaczęły poszukiwać dyscyplin sportowych dla siebie, ani się obejrzały jak Afrykańska Nuda zniknęła i znów było wesoło i żwawo. Od tej pory nikt się nie nudził:) W książeczce znajdziemy także sporo ciekawych zadań dla dzieci, między innymi krzyżówkę, labirynty, rysowanie szlaczków.

książeczka moim zdaniem bardzo ciekawa i pomocna na długie wieczory zimowe, bo dostarczy wielu ciekawych pomysłów na zabawy.
Ja polecam po raz kolejny Wam Wydawnictwo MD oraz zapraszam także do polubienia ich na Facebooku.

12 komentarzy:

 1. śliczna mój tez lubi zwierzaki ale jeszcze bardziej pojazdy :P a książeki śa teraz takie fajne aż cięzko wśród nich wybrac bo by sie chciało miec każdą

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładnie sie prezentuje bardzo lubie ksiazeczki mamy ich juz sporo ale tej nie

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podobają ilustracje....aż chce się wziasc taka książeczkę ....świetne !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. łamigłówki i kolorowanki to co dzieci lubią najbardziej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje chrześniaki lubią takie książeczki :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo podoba mi się,jest różnorodność zadań,nauka na wesoło :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super :)) a te zwierzaczki takie zabawne :)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne wydanie książeczki z zadaniami :) Zwierzątka chyba większość dzieci kocha, a zadania są zdecydowanym uatrakcyjnieniem.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger