11/14/2016 10:43:00 AM

Sady Wincenta- Soki w kubeczkach

Jakiś czas temu w naszym domu zawitały soki od Sady Wincenta, a wśród nich znalazłam bardzo ciekawą formę podania owych soków- kubeczki. 
Przyznam szczerze, że pierwszy raz się z takim rozwiązaniem spotkałam. Kubeczek to bardzo sprytne rozwiązanie i idealne na podróż na przykład. Kubeczki mają pojemność 220 ml , po otwarciu wieczka, pod spodem jest specjalna membrana z otworkiem do picia. To super pomysł też dla dzieci, do nauki picia z kubeczka.
 


Soki od Sady Wincenta to naturalne 100% soki, nie z koncentratu, nie zabarwiana woda smakowa, a prawdziwy sok, mętny (z osadem). Soki w wielu ciekawych smakach, połączeniach jabłek z innymi owocami m.in. z gruszką, porzeczką, wiśnią. 
Soki bardzo smakują mojemu synkowi, czasami je rozcieńczamy z wodą, bo są to prawdziwe soki i same soki nie zawierają wody. Zazwyczaj jednak Filip wypija sok jednym tchem- dosłownie. Najbardziej smakuje mu sok czysto jabłkowy, ale żadnym smakiem nie pogardził. Soki po otwarciu czuć, czuć owocami, to tylko świadczy o ich naturalności,bo który sok po otwarciu pachnie jabłkiem, porzeczką, albo gruszką, czy wiśnią? Mało kiedy się takie spotyka. Soki od Sady Wincenta nie zawierają cukru, są naturalnie słodziutkie, bo robione ze słodkich owoców:) Soki z Sadów Wincenta poddawane są delikatnej pasteryzacji, podobnej d domowego wekowania, tłoczone w  tradycyjny sposób, dzięki czemu są takie pyszne i zachowują swoje naturalne smaki i większość witamin i minerałów owoców. Moim zdaniem soki z Sadów Wincenta są po prostu jedyne w swoim rodzaju i ja polecam wszystkim zakupy na Sady Wincenta,  oraz odwiedzenie strony i Facebooka.

11 komentarzy:

 1. Super rozwiązanie a ja soki uwielbiam tyle że większe opakowania szybciej się moga zepsuć a takie na raz to idealne rozwiązanie

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobre rozwiazanie a soki sa naprawde pyszne

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne rozwiazanie i bardzo oryginalne :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Soki pachnące owocami - bardzo ciekawe i zachęcające do kupna. Świetne rozwiązanie z membrana z otworkiem do picia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Soki w kubeczkach nie są spotykane,do tego pyszny smak i chce się kupować :)

  OdpowiedzUsuń
 6. soczki mi znane i dla mnie genialne rozwiązanie, córka nosi do szkoły i kubeczki wytrzymują bez problemu

  OdpowiedzUsuń
 7. Prawdziwy polski sok....mniam !!!!! fajna forma w kształcie kubeczków - coś nowego !!! nie znam tej firmy warto spróbować ....RENATA SNOCH

  OdpowiedzUsuń
 8. chętnie brałbym w kubkach do pracy

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger