11/03/2016 03:31:00 PM

Oliwny Raj- oliwa - Casitas De Hualdo

Będąc pod opieką mojej pani doktor, która pomogła mi zmienić nawyki żywieniowe dla całej rodziny, dowiedziałam się między innymi że warto sięgać po oliwę. 
Oliwę dodawać nauczyłam się do wszystkiego, sałatek, zup, mięs, dipów itd. Nie wiedziałam jednak, że można gdzieś dostać oliwę, która jest przeznaczona dla dzieci. 
Oliwa  Casitas De Hualdo to hiszpańska oliwa z zielonych oliwek. Zaraz po otwarciu można poczuć zapach zbliżony do świeżo koszonej trawy. Uwielbiam ten zapach, bo w młodości często sięgałam po kosiarkę by skosić trawę na podwórku. Tak właśnie pachnie świeżość, zieleń (chlorofil). Sama oliwa ma lekko owocowy smak, co na pewno zachęci dziecko do jej spożywania. Oliwy dostępne w sklepach są jak dla mnie "śmierdziuchami" i musiałam ich dolewać jak Filipek nie patrzył. Inaczej gwarantowane było, że nic nie zje. Oliwa Casitas De Hualdo wyróżnia się smakiem, zapachem, ale przede wszystkim zachęca dziecko poprzez swoje wyjątkowe opakowanie. Butelka jest kolorowa, z niezwykłymi malowidłami, jest między innymi księżniczka i rycerz. Zachęca tym na pewno dzieci, bo dzieci uwielbiają kolorowe rzeczy. Ja swojemu synkowi powtarzam, że ta księżniczka i rycerz są silni, zdrowi i duzi dlatego, że codziennie piją właśnie oliwę Casitas De Hualdo i od razu to przekonuje go do zjedzenia zupki z oliwą:)


My bardzo polubiliśmy oliwę dla dzieci od Oliwny Raj, za jej wyjątkowy wygląd, smak i aromat. Dlatego polecamy i zapraszamy także do odwiedzenia strony Oliwny Raj oraz na Facebooku.

9 komentarzy:

 1. oj tak oliwa jest zdrowa gdy były małe i gotowałam im zupki dodawałam oliwy z oliwek pod koniec dla kwasów omega ale im byli starsi bardziej im nie pasowało a żwe w rodzinei nie wszyscy lubia oliwę z oliwek gdy dzieciaki przeszły na dorosłe posiłki nie kupuje choc osobiście ja lubie nawet jajecznice i mieso na niej smażyć :) szkoda że pozostali juz nie

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa jestem tej oliwy...ja ogólnie najwięcej oliwy z oliwek dodaje w lato do sałatek świeżych, do pomidorów itp...a teraz to rzadziej...ale muszę to zmienić....

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie widziałam oliwy dla dzieci.Najczęściej do surówek ale Mikołaj nie krzepi się by je jeść.Może z tą oliwą w końcu się przełamie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ciekawa opinia zdecydowanie zachęca do poznania oliwy bliżej

  OdpowiedzUsuń
 5. Ooo :D Fajna sprawa :D I jaka ładna buteleczka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zachęciłas mnie Chętnie ją poznam bliżej

  OdpowiedzUsuń
 7. ciekawy produkt żeby te dzieci jeszcze tak jadły chętnie

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger