11/03/2016 05:12:00 PM

FARO- Recznik Strażak Sam

W moim domu panuje wiecznie pożar i wiecznie słyszę tylko "pomocy, sam, posar" . Dlatego kiedy otrzymałam do testów ręcznik ze Starzakiem Samem mój Filip oszalał.

Pierwsze 3 dni nie pozwalał mi go nawet dotykać. Leżał rozłożony na podłodze, a na nim ustawione wozy strażackie i inne zabawki ze Strażaka Sama rzecz jasna. Ale mama jak to mama, wieczorkiem podkradła ręcznik i wyprała. W końcu ręcznik to ręcznik, test przejść musiał.

Mój syn obecnie urządza wielkie lamenty, kiedy sięgam po inny ręcznik niż z Samem. A ręcznik jest rewelacyjny. Jest kolorowy, ale kolory wcale się nie spierają. Materiał z jakiego jest wykonany ręcznik jest miły i mimo kilku prań nie robi się szorstki. Dla mnie to bardzo ważne, bo mój Filip ma bardzo delikatną skórę i szorstkie ręczniki bardzo ją podrażniają. Dobrze wchłania wodę. Miałam już ręczniki, które prałam 3-4 razy i nadal nie dało się nimi wycierać, nie chłonęły wody. Tu zaraz po pierwszym praniu, użyłam ręcznika do wytarcia po kąpieli Filipka i nie miałam problemu z osuszaniem skóry.

Ręcznik Strażak Sam idealny jest nie tylko o kąpieli, ale i na plażę. Po złożeniu nie zajmie wiele miejsca, jest więc tez i praktyczny.

Ręcznik jest ładny, atrakcyjne kolory, super postacie z Bajki Strażak Sam sprawiają że chłopcy na pewno oszaleją na jego punkcie. Mój chłopiec oszalał:) Dobra jakość i super wykonanie, więc czego chcieć więcej. Wrzucam do pralki i nie martwię się, że wyjmę potargany, szorstki i że sprawię dziecku przykrość. Mieliśmy kilka kolorowych ręczniczków, które niestety mogą jedynie służyć jako osuszacz do stóp, bo wiele zależy od jakości. A jestem pewna, że ręczniki Faro mają najwyższą jakość. Prałam kilka razy, w różnych temperaturach i różnymi programami, kolor ten sam, miękkość ta sama i wygląd ten sam:) Ja polecam Wam z czystym sercem i zapraszam do FARO oraz na ich Facebooka.

8 komentarzy:

 1. ale śliczny mój synek tez uwielbia strażaka sama dawno nie było na ABC chyba nawet nie pamiętam bty była a córcia od 4 lat mi oglądała :) za to synka nie oderwie od tej bajki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały.Mikołajek ciągle ogląda Strażaka Sama albo Psi Patrol.Ręcznik najwyższej jakości.Warto pomyśleć o prezencie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Boski a jakość Faro znam i tak jak ty twierdzę, że rewelacyjna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. u nas ręcznik by się też przydał

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki śliczny ręcznik, jeszcze jak nie miałam dzieci to ręcznik to ręcznik i tyle, a teraz.. a tu swninka Peppa, a tu autka itp a ten prezentowany jest prześliczny :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger