11/23/2016 03:27:00 PM

Dolina Czerska- Sok jabłko- wiśnia

Dzisiaj chciałabym Wam napisać słów kilka o soku jabłko- wiśnia od Dolina Czerska.
Soki Dolina Czerska to soki naturalnie tłoczone, jak już kiedyś wspominałam. Sok jabłko- wiśnia to naprawdę smaczne połączenie. Mój Filip osobiście wiśni latem jeść nie chciał, a po spróbowaniu soku jabłkowo-wiśniowego od Dolina Czerska był zachwycony. Sok jest bardzo smaczny, słodziutki, bardziej wyczuwalne jak dla mnie są wiśnie. Sok nie jest słodzony, słodycz pochodzi z owoców, wszystko dzięki odpowiednim uprawom.


Sok ma ciemno czerwony kolor- przypomina mi letnie czerwone wiśnie na drzewie. Kolor uzyskany naturalnie, bez sztucznych barwników, co da się zobaczyć, bo kolor jest jak dla mnie zupełnie naturalnym kolorem owoców.Sok ma naturalny osad, dlatego ja zawsze potrząsam kartonem przed nalaniem synkowi kolejnej porcji soku.


Sok zamknięty jest w karton, a w zasadzie najpierw z worek z kranikiem i dopiero w karton, o pojemności 3 litrów. Kranik jest bardzo wygodny. Ja osobiście bardzo polubiłam tą formę. Bez obaw, otwarty sok może stać na "wierzchu" nie w lodówce nawet do 10 dni, nasz generalnie stał niecałe 2 dni, bo wszyscy się przysiedli i szybko się skończył;)
Sok jabłko- wiśnia jest naprawdę bardzo smaczny, przypomina mi smakiem lato, zapach wiśni jest tak intensywny i tak prawdziwy, że trudno sobie nie wyobrażać tych wiśni prosto z drzewa.
Jak dla mnie soki od Dolina Czerska są idealne, smak niepowtarzalny, a przede wszystkim kupując sok Dolina Czerska płacimy za naturalny sok, nie za wodę z dodatkiem barwników, konserwantów i ulepszaczy . Ja polecam i zapraszam do Dolina Czerska oraz do polubienia ich na Facebooku.

12 komentarzy:

 1. uwielbiam smak jabło-wiśnia ale rzadko jest tak dobry jak świeżowyciśnięty z owoców więc dobrze wiedziec gdzie i jaki kupic by miec dobry

  OdpowiedzUsuń
 2. Pyszny i zdrowy nic wiecej jak tylko pic

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie piłam ale wierzę,ze jest pyszny,właśnie uwielbiamy połączenie jabłko-wiśnia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. pyszny i zdrowy soczek powinien gościć w każdym domu, tej firmy nie znam, ale jak widać moja strata, bo posiada same zalety

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger