11/23/2016 12:58:00 PM

Animos- Franlin i Ja Wyd. Debit

Książeczka Franklin i Ja to trochę inna książeczka niż te wszystkie opowiadania o przygodach Franklina. Książeczka nastawiona jest bowiem na dziecko-czytelnika jako głównego bohatera, a Franklin mu po prostu towarzyszy.
Książeczka według mnie bardzo ciekawa , głównie jej forma. Zazwyczaj książeczki to opowiadania, których głównym bohaterem jest tytułowa postać, tutaj głównym bohaterem jest dziecko. Na pewno zachęca to dziecko do wspólnego wędrowania z Franklinem. 

Franklin i Ja to książeczka, w której dziecko musi wiele informacji uzupełnić, informacji o sobie. A to opisać swoje hobby, a to narysować siebie. Zawiera krótkie informacje o Franklinie, ale nakierowana jest na dziecko, by o sobie opowiedziało, o swoich pasjach, ulubionym kolorze, o rodzinie, o wyglądzie. Uczy dziecko opisywania siebie i swojego otoczenia. 
Jest to bardzo ciekawa książka, w której znajdziemy także wypychaną rameczkę na zdjęcie z podobizną Franklina i zawieszkę na drzwi . Książeczka ma bardzo ciekawą formę i mnie osobiście bardzo się podoba i wciągnęła mnie do wspólnej zabawy Franklin Filip i ja:)
Ja polecam tą książeczkę i zapraszam do Animos oraz do polubienia na Facebooku.

10 komentarzy:

 1. :) duzo dobrego o tych książeczkach słyszałam :) mysle by sobie kiedys sprawić ale z moimi cięko one za ksiązkami az tak nie przepadają jak ja

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy maskotke franklina ostatnio zaginela i placzu bylo od groma a ksiazeczke ma gwiazdka przynies

  OdpowiedzUsuń
 3. Książeczka jest interesująca a mój Mikołajek ostatnio na płycie DVD chce non stop oglądać Franklina :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow ale ciekawa książka !!! Jakie fajne ma gadżety

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawa książeczka jeszcze się z taką nie spotkałam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja ulubiona bajka z dzieciństwa

  OdpowiedzUsuń
 7. super książka Franklin i ja :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Franklin znam dobrze ta bajeczke :-) super ksiazeczka

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger