2/06/2017 01:56:00 PM

Cięty Janek- Chipsy Jabłkowe

Chipsy jabłkowe od Cięty Janek zaskoczyły mnie przede wszystkich swoją słodkością, naturalną słodkością jabłek i chrupkością.
Małe i całe kawałeczki jabłek są wysuszone, bez cukru i bez tłuszczu . Pakowane w bardzo ładne opakowania, małe, praktyczne do torebki, by zabrać je ze sobą w podróż, do pracy, czy schować do plecaka na przekąskę dziecku, do szkoły. Mój Filip się nimi zajada i co chcę spróbować odpycha moją rękę i mówi "moje ipsi" . A skoro 3latek mówi, ze są dobre to znaczy że są bez dwóch zdań. Bo mój syn nie zje wszystkiego, lubi owoce, ale muszą być smaczne. Suszone chipsy jabłkowe smakują bardzo Filipkowi. Chrupie je codziennie i jest to dla mnie zamiennik na te wszystkie "kladki" które codziennie woła (za sprawą babć czekoladki stały się moją zmorą). Na szczęście chipsy jabłkowe od Cięty Janek są słodkie i smaczne dlatego czekoladki nie są nam potrzebne. No i zdrowsze rzecz jasna :) 

Jabłuszka nie robią się miękkie, mlaskate po otwarciu co dla mnie jest dużym plusem, bo nie muszę od razu zjadać całej paczuszki. Jak dla mnie chipsy jabłkowe to super alternatywa dla niezdrowych przekąsek i dlatego serdecznie polecam Wam Cięty Janek i Żmiącka Suszarnia:)

8 komentarzy:

 1. chyba moim musze podrzucic może zasmakują bo cipsy lubia ale nie owoce a nóż pol;ubia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chipsy jabłkowe -zdrowa przekąska.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie spróbuję może Mikołajkowi też zasmakują :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pyszne, smaka narobiłaś, ale takimi zdrowymi słodkościami można i w nocy po grzeszyć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ale wyglądają bardzo apetycznie :)))

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger