2/02/2017 12:34:00 PM

DastyPolska- Dasty Bathroom Cleaner Professional

Dziś pora na ostatni produkt jaki testowałam Dasty Bathroom Cleaner Professional.

Długo szukałam idealnych produktów do czyszczenia łazienki. Przyznaję mam bzika na punkcie lśniących powierzchni. Do tego stopnia, że nie mogę patrzeć na kabinę prysznicową. Żałuję, że wybrałam z gładkiego szkła, bo teraz zacieki z mydła, osad w wody wszystko to widać. Najgorsze jednak było to, że kupowałam jednej, drugi, piąty i dziesiąty produkt żeby usunąć te brzydkie ślady, osady i nigdy nie mogłam powiedzieć, że jestem zadowolona.

Duży plus poza skutecznością, jest zapach. Przyznacie mi rację, ale środki chemiczne cuchną, drapią w gardle, szczypią w oczy i sprawiają, że czujemy się jak w muzeum, a nie w domu. Z Dasty nie ma tego problemu, ja byłam mile zaskoczona, bo kiedy weszłam do kabiny by ją spryskać, wzięłam ze sobą maseczkę, która okazała się nie potrzebna.
Dasty Bathroom Cleaner Professional ładnie pachnie, nie drażni, nie szczypie .

Ja zdecydowanie polecam DastyPolska i polecam tez do kupienia produkty w Merida.com

9 komentarzy:

 1. oj tak tez mam z gładkiego ale we wzorki i niecierpie jej myć + kafelki ciągle z kamieniem i osadem. Jednak i chropowane tez nie są dobre mam znajoma co narzeka bo osoadza sie w "dziurkach" kabiny i ciężko umyć gorzej niż gładką

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze się nim nie spotkałam,szyby mojej kabiny są chropowate ciężko też mi usunąć z nich osad.Muszę zobaczyć jak zadziała u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas,tez kabina to zmora . Oj też musze sprawdzić to cudo

  OdpowiedzUsuń
 4. zapowiada się ciekawie choć u mnie na czymś innym będzie testowany, czeka na swoją kolej a kabiny brak :)

  OdpowiedzUsuń
 5. zazwyczaj środki śmierdzą, a tu taki środek :))

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger