2/15/2017 05:55:00 PM

GorVita- Pneumovit zatoki spray do nosa

Kolejnym produktem jaki przetestowałam dzięki uprzejmości 
to Pneumovit zatoki spray do nosa.

Zatoki to męczący problem mój i syna, pneumovit jest produktem, którego mogą używać dzieci już od 1 roku życia. Dlatego z przyjemnością przetestowaliśmy go razem. Wystarczy parzyć końcówkę i możemy używać go na zmianę:) Mnie pomógł uporać się z zalegającym katarem już w ciągu 2 dni. Tak naprawdę już pierwszego dnia czułam ogromną ulgę, dlatego po ustąpieniu "chrupania" w nosie, postanowiłam że i z synem spróbuję. Filipek przez alergię z katarem walczy od Wigilii, wydzielina w nocy spływa do gardła i od Wigilii co noc budzi się przez kaszel. W dzień często łapał się za głowę w miejscu zatok i to "chrupanie" w nosie. Nie myślcie, że u lekarza nie byłam, bo w pierwszej kolejności i to w Święta już w domu miałam lekarza, który od razu mi przepisał leki na alergię (wiadomo sterydy) a ja nie mam serca tak niszczyć organizmu syna. Dlatego postanowiłam spróbować, tym bardziej że jest on bezpieczny dla alergików, zatrzymuje alergeny. 

Przyznać trzeba, że ostatnie 2 noce przespaliśmy bez pobudki na odkrztuszanie, obrzęk dróg oddechowych musiał się zmniejszyć, bo i łatwiej Filipowi oddychać, to słychać zwłaszcza kiedy śpi, ale i podczas szaleństw nie pojawia się już sapanie, tylko oddycha noskiem.
Spray jest łatwy w aplikacji, nie piecze, nie ma uczucia rozpychania i naprawdę działa. Stosowałam już kilka sprayów do nosa i ich efekty były średnie, albo znikome. Teraz rezultaty widać (czuć) już po 2-3 dniach a przecież o to chodzi, by sobie ulżyć. Bo nie ma nic przyjemnego w bólu zatok.

Polecam Pneumovit i zapraszam do GorVita oraz na ich Facebooka.

8 komentarzy:

 1. Zatoki to i moja zmora i Tosi. Muszę spróbować może mój odwieczny problem zniknie

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba zakupić do apteczki :))

  OdpowiedzUsuń
 3. super cos dla mnie zapisuje sobie :) ja od roku się męcze nawet z zatok miałam zapalenie ucha lekkie i zew ale dało w kośc i po antyb polepszyło się ale znowu cos daje mi sie we znaki

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny produkt, zważywszy na porę przeziębień i grypy, takim produktem można psikać na przeziębienie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzuciły mi się w oczy kosmetyki i jakieś sole do kąpieli z Rabki Zdrój.Spray wydaje się być rewelacyjny i jest bezpieczny dla dziecka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. skoro taki świetny powinien być zawsze pod ręką

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger