2/03/2017 02:03:00 PM

Te Mamo HandMade- tulipany

Dzisiaj przygotowałam dla Was wpis już po wiosnę, chociaż za oknem biało aż miło;)  Tulipanki to piękne kwiaty, mnie osobiście kojarzą się z dniem kobiet i z Wielkanocą. Te żywe szybko przekwitają i więdną we wazonie, dlatego dla osób lubiących tulipany mam dobrą wiadomość. Istnieją takie tulipanki, które kwitną cały rok. 
I o takich właśnie szytych tulipanach dzisiaj Wam chcę napisać. Przede wszystkim zwracam uwagę zawsze na wykończenie, jakość wykonania, materiał. Wiecie trochę (na własne potrzeby kiedyś szyłam) i zdążyłam się nauczyć kiedy szew jest "zły" i szybko puści. Dlatego moim zdaniem tulipanki przeszły u mnie wnikliwą analizę;) I potwierdzam są idealne. Przede wszystkim wykonane są bardzo starannie, żadne nitki nie odstają, szwy są równiutkie i mocne, więc nawet gdyby mój syn postanowił się z nimi szarpać przetrwają:) Kolorki wybierałam sama, a wybór jest ogromny więc każdy znajdzie sobie idealne dla siebie. Na zdjęciach prezentuję Wam bukiecik testowy plus moje dokupione tulipanki. Dokupiłam sobie kilka tulipanków po około tygodniu czasu od otrzymania tulipanków testowych, bo już wiedziałam że są idealnie wykonane. Do tego dodam, że pakowane są pięknie i ich cena jak dla mnie jest chyba najniższa w porównaniu do innych handmade'owców .
Tulipanki sa śliczne, żywe kolory, pięknie się układają i wyglądają. Nie zwiędną, nie brudzą pyłkami i będą wiecznie pięknie wyglądać.
Ja polecam Wam Te Mamo HandMade, bo znajdziecie tam piękne rzeczy, w naprawdę starannym wykonaniu:)

11 komentarzy:

 1. Wyglądaja fajnie :) ech przypomniała mi się wiosna czekam na prawdziwe tul;ipanki w ogródku

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale cudne , takie kolorowe :-) aż buzia sama się śmieje na ich widok :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. wyglądają bardzo ładnie, szczególnie ten z serduchami mi przypadł do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiosna wiosna wiosna ach to Ty :-) śliczne są

  OdpowiedzUsuń
 5. Są niezwykłe :) Kwiaty które będą stać i stać nam w wazonie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładnie się tulipany prezentują.

  OdpowiedzUsuń
 7. i można mieć wiosnę w domu przez cały rok

  OdpowiedzUsuń
 8. ale te serduszkowe śliczne :)) i te w łowieckie wzory :))) achhh niech ta wiosna już przyjdzie :))

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger