9/17/2014 01:20:00 AM

Farmona- Herbal Care Kremowa emulsja do higieny intymnej kora dębu                   
                                             


Już w czasie ciąży pojawiły mi się nieprzyjemne dolegliwości okolic intymnych, ciągle uczucie swędzenia, które jednak nie było spowodowane żadną infekcją. Na każdej wizycie prosiłam panią doktor, żeby coś mi poradziła, przepisała i wtedy poleciła mi właśnie owa emulsję, to był strzał w 10. Od tej pory używam jej regularnie. Nie mam już żadnych podrażnień, żadnego swędzenia, no i nigdy nie miałam żadnego problemu z infekcjami, a tak mnie straszono, że po ciąży to wręcz nieuniknione.
Emulsja jest dość gęsta, w opakowaniu 300 ml z pompką. Ma ładny, delikatny zapach. Kremowa konsystencja i zapach sprawiają, że czuje się niezwykłą delikatność, nigdy nie miałam uczucia pieczenia. Uczucie świeżości utrzymuje się na ciele długi czas. Kora dębu działa przeciwzapalnie i ściągające, a dodatkowo łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia dlatego polecam używać emulsji z dodatkiem kory dębu wszystkim kobietkom. Dodatkowo emulsja zawiera probiotyk inutec, który pozytywnie wpływa na odnowę ochrony flory bakteryjnej, a tym samym zwiększa odporność na infekcje intymne. Kwas mlekowy zawarty w emulsji utrzymuje właściwe ph, a alantoina łagodzi skutki podrażnień i uczucie pieczenia, koi skórę.
Ze swojej strony polecam, używam nie od dziś i szczególnie latem przekonałam się, że warto, bo jak cofnę się wstecz, to przypominam się te moje zatarcia, pieczenie, a tego lata dużo chodziłam, podróżowałam i czasem brakowało mi czasu by w ciągu dnia kilka razy się podmyć, zwłaszcza w te nasze dni, ale nie miałam problemu z nieprzyjemnym zapachem, czy jakimiś odparzeniami i pewna jestem , że zawdzięczam to właśnie owej emulsji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger