9/17/2014 12:27:00 AM

Nivea- odżywczy balsam do ciała pod prysznic z olejkiem migdałowym do skóry suchej


Dopóki nie udało mi się go wygrać w konkursie sądziłam, a co to za ściema. Ale jestem bardzo pozytywnie rozczarowana. Balsam jest rewelacyjny. Uczycie jedwabiście miękkiej skóry to w 100% prawda.

Zacznę od początku. Konsystencja balsamu jak każdego z Nivea, ani nie za gęsta, ani nie lejąca, po prostu odpowiednia. Na mokrą skórę nakłada się go bardzo szybko, nie ma problemu ze spływaniem.

                                               

Zapach olejku migdałowego odpręża i pozostaje na skórze przed długi czas. Po spłukaniu niewchłoniętych w skórę resztek balsam nadaje jej delikatności i pewnego rodzaju lekkości. Stosuję go dwa razy dziennie- rano i wieczorem. Rano po porannym prysznicu czuję, że moja skóra jest lekka, odświeżona i pobudzona na cały dzień, wieczorem odprężona. Opakowanie balsamu jest wygodne i łatwo się go aplikuje na rękę. Pomimo, że opakowanie stawia się nakrętką w dół nigdy nie miałam problemu z wyciekaniem balsamu, lub np. że po otwarciu wycisnęło mi się od razu pół tubki na rękę. No i najważniejsze to, że opakowanie balsamu 400 ml starcza na dłuuugi czas, ja obecnie używam swoje opakowanie już 5 miesiąc i nadal mam jeszcze 1/3 opakowania. Bardzo wydajny produkt, który nawilża skórę, odżywia ją i sprawia, że jest lekka, pachnąca i wygląda zdrowo. Dodatkowym plusem uważam jest opakowanie w dwóch rozmiarach, dzięki czemu same możemy zdecydować czy potrzebujemy mniejszą, cz tez większą tubę balsamu. No a przede wszystkim największym plusem jest to, ze nareszcie wszystkie pielęgnacyjne czynności załatwiam pod prysznicem, już nie mam śliskich, nabalsamowanych, a wręcz tłustych rąk, bo balsamu używam pod prysznicem, dla mnie to jest idealne rozwiązanie. Do tego odkąd zostałam mamą nie mam zbyt wiele czasu na oddawanie się pielęgnacji ciała, tak więc szybkość z jaką działa i przede wszystkim skuteczność, z jaką działa balsam Nivea to naprawdę godny polecenia pomocnik.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger