9/30/2014 01:05:00 PM

Neutral- Żel pod prysznic


Dzisiaj pierwszy z testowanych kosmetyków wzięty pod lupę:) Żel pod prysznic.

Na wstępie muszę przyznać, on naprawdę jest rewelacyjny, może troszkę brakuje mi zapachu, ale dzięki temu używać może go każdy mama, tata, dzieci.
0% parabenów, 0%kompozycji zapachowej, 0%  barwników.
Idealny dla skóry wrażliwe, alergicznej. Nie szczypie, nie podrażni, a wszelkie alergie skórne bardzo szybko łagodzi i przynosi ukojenie.
My stosujemy go wszyscy, całą rodziną- ja, mąż i synek. Wszyscy sobie go chwalimy. Idealny do codziennego stosowania. Nie wysusza skóry.
Tak naprawdę to chyba jeden z niewielu kosmetyków, który nadaje się zarówno dla mojego synka, dla mnie jak i dla męża, który z alergią nigdy kłopotów nie miał.
Żel jest bezzapachowy, tak jak już wcześniej pisałam, bezbarwny i hmm taki dość lejąca. Nie należy raczej do tych gęstych żeli, ale już niewielka ilość żelu na gąbce ładnie się pieni.
                                   
Nie jest tez drogi, z tego co sprawdzałam na internecie opakowanie kosztuje ok 10zł za 250 ml, jak na produkt antyalergiczny to przyzwoita cena.
Myślę, że warto spróbować, ja na swojej skórze wypróbowałam, akurat wtedy kiedy miałam na ciele wysypkę, jakąś alergiczną, no i bum podziałało, wysypki ni ma, swędzenia brak, a żelu możemy używać całą rodziną, więc nie ma miliona butelek na półce. Od dziś lubimy i polecamy Neutral.

2 komentarze:

  1. cena rewelacyjna jak za takie opakowanie dotego dobry dla alergikow rewelacja .E TKACZ

    OdpowiedzUsuń
  2. Niska cena, wysoka skuteczność, czyli trzeba się firmie bliżej przyjrzeć bo nie znam, a wychodzi na to, że mój błąd :-)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger