9/15/2014 10:17:00 PM

Pojemnik na zabawki kąpielowe Baby Ono


Jakiś czas temu, w jednym z konkursów na zasadzie kto pierwszy udzieli poprawnej odpowiedzi udało mi się wygrać pojemnik na zabawki kąpielowe firmy BabyOno i o tym dzisiaj będę chciała Wam troszkę napisać.

Pojemnik okazał się rewelacyjnym rozwiązaniem, w łazience dosłownie wszędzie rozkładałam mokre po kąpieli zabawki, a teraz nie zajmują więcej niż sam pojemnik miejsca. Pojemnik mocowany jest na przyssawkę, dzięki czemu bez problemu można go przyczepić do płytek, jak i do ścianki kabiny prysznicowej. Pojemnik ma dość spore dziurki, dzięki czemu mokre zabawki tam umieszczone ociekają z wody. Nareszcie mam porządek w łazience, bo zabawki zamiast suszyć na ręczniku i później walać się po łazience, leżą po prostu w kubełku i czekają na kolejną kąpiel. Idealne rozwiązanie. Kubełek jest pojemny nawet bardzo pojemny, utrzymuje się na przyssawce i nie odkleja.Kubełek z zabawkami można zdjąć nie odczepiając przyssawki i wysypać zabawki do kąpieli, ułatwia to także czyszczenie kabiny prysznicowej , bo nie muszę na nowo montować przyssawki, po prostu zdejmuję kubełek, a przyssawka zostaje na ściance kabiny.

Kubełek wygląda tak:

BabyOno trafiło nawet w kolorystykę, która nam najbardziej odpowiadała za co bardzo dziękujemy:)

A tak wygląda obecnie nasz kubełek pełny zabawek i gadżetów kąpielowych:
W naszym kubełku mieszczą się 3 kaszki, 2 książeczki , 3 statki, gąbka, termometr, specjalna myjka z raczka co też mierzy temperaturę, dinozaur gumowy od czasu do czasu wpadają tez kubeczki do kąpieli - tak więc naprawdę jest pojemny, a wszystkie zabawki schną rewelacyjnie pomimo mojego upychania. Dlatego polecam Wam zakup kubełka.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger