9/20/2014 12:02:00 AM

Mariza linia SPA- odżywcze masło do ciała Poziomka

Przyszedł czas na coś pachnącego latem. Masło do ciała o zapachu poziomek to zdecydowanie piękny zapach i super kosmetyk.
Zacznę od początku pudełko  mieści 200 ml masełka, zabezpieczone jest oczywiście folią, stąd pewność, ze nikt nigdy wcześniejszej nie próbował, nie dotykał.Przyjemna kolorystyka zachęca do wypróbowania.

                                       

Konsystencja masełka jest idealna, ani nie zbyt wodnista, ani za gęsta. Po prostu idealna i wprost idealnie także się rozprowadza na ciele. Masełko szybko się wchłania pozostawiając na skórze przyjemny, poziomkowy zapach i uczucie nawilżenia, delikatności.

                                                 Uczucie nawilżenie utrzymuje się długo, jednak proszę nie myśleć, ze człowiek się lepi, albo że mam śliską skórę. Nie, nie skóra po prostu dzięki masełku jest odżywiona, ale nie zdarzyło mi się by np ręka ślizgała mi się po krawędzi stolika, czy laptopa. Skóra się nie lepi jak niejednokrotnie się już niestety na innych markach przekonałam. Nie ma obaw, że kolor masełka coś ubrudzi.
Kolejną zaletą jest wydajność masełka, już niewielka ilość wystarcza by wetrzeć masło na całą nogę. Oto dowód:

            
Polecam bo warto:)

2 komentarze:

  1. Zapraszam do Klubu Marizy :)
    Kupuj kosmetyki Marizy ze stałym 30% rabatem http://www.mariza-kosmetyki.eu/klient-bezposredni.html lub zostań konsultantką i odbieraj prezenty i korzystaj z promocji. Darmowa rejestracja na stronie : http://www.mariza-kosmetyki.eu/rejestracja.html . Zapisz się już dziś :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger