8/31/2015 11:03:00 AM

Better Land Drogeria Ekologiczna- Winni's płyn uniwersalny

Jakiś czas temu dostałam się do testów z Drogerią ekologiczną i dzisiaj chciałabym Wam przedstawić moje spostrzeżenia co do płynu uniwersalnego marki Winni's.


 

Przede wszystkim na duży plus zasługuje jego skuteczność działania. W domu mam małego Łobuza, który zawsze, ale to zawsze wycałuje lustro, wybrudzi czekolada okna, albo witryny w meblach. Zwykłym płynem do szyb muszę myć je kilka razy, bo albo się rozmazuje, albo zostają smugi mimo, że poleruję jak szalona. Już nic nie poradzę, że uwielbiam być perfekcyjna (wiem to choroba;)) i nie toleruję zamazów, dlatego kiedy wypróbowałam płynu uniwersalnego marki Winni's zakochałam się w nim, stał się moim wybawieniem. Po prostu spryskam szyby płynem, później je tylko na sucho wycieram i gotowe, bez smug, bez dodatkowe psikania i poprawek, wszystko za pierwszym razem. 


 

Druga kwestia to wydajność, skoro wystarczy popsikać raz, to i mniej płynu zużywam niźli innych marek, a więc kolejny plus dla płynu uniwersalnego marki Winni's. 


 

Kolejny plus to jego zapach, jest ładny , delikatny. A sam płyn jest hipoalergiczny, stworzony tak by ryzyko wystąpienia alergii było jak najniższe. Co dla mnie także ma dużo znaczenie, bo i ja i synek mamy problemy z różnymi alergiami m.in na proszki do prania itp. Tak więc używam płynu niezależnie czy synek stoi tuż za mną , czy jest w drugim pokoju. Nie obawiam się o wystąpienie alergii, bo jak do tej pory nic takiego się nie zdarzyło. 


 
 
A skoro płyn jest skuteczny, wydajny i ładnie pachnie, a do tego jest ekologiczny i hipoalergiczny to dlaczego kupować mało skuteczne płyny ? Do tego nie kosztuje dużo, bo niecałe 9 zł. Dlatego polecam Wam odwiedzić sklep i zapoznać się z ofertą Better Land- drogeria ekologiczna. Zapraszam też do polubienia ich profilu facebookowego, będziecie na bieżąco z nowościami.

4 komentarze:

  1. Wszystkie środki do sprzątania te ekologiczne mają u mnie uznanie.Widzę,ze płyn świetnie się sprawdza,przetestowany i ta faktycznie atrakcyjna cena bardzo mnie zachęca do jego zakupu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. tam gdzie dzieci tam sprzątanie na okrągło,jak tak zachwalasz to i ja wypróbuje w końcu mycie okien to teraz moja działka

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger