8/20/2015 01:14:00 PM

Virtual- Puder prasowany Ladies Night 174Puder prasowany rozświetlający Ladies night od Virual, to bardzo ciekawy bez wątpienia produkt do makijażu. 


 

Nalezę do bladziochów, bo na solarium czasu nie mam, a na słońcu z dzieckiem tez nie posiedzę, a poza tym nawet jak śpi to nie zostawię go samego w mieszkaniu, tak więc nawet nie z wyboru ale jestem bladzioch i jak dla mnie ten odcień mógłby być ciut jaśniejszy, ale pudru używam głównie do konturowania kości policzkowych. Puder fajnie się nakłady czy to pędzlem czy gąbeczką, niestety w zestawie nie ma dołączonego aplikatora więc warto pamiętać o swoim. Puder jest świetnie sprasowany, nie rozsypuje się, nie kruszy. Opakowanie 9 gram jest solidne, choć plastikowe, szkoda, że nie ma lustereczka, bo znacznie ułatwiałoby to poprawianie makijażu podczas imprezy.
 
 
 
Puder swoje funkcje rozświetlające spełnia bardzo dobrze i ja jestem z niego zadowolona, bo długo się na twarzy utrzymuje, no i jest wydajny (co zasługą jest jego dobrego sprasowania).

Kilka słów od producenta:

Puder prasowany LADIES NIGHT mono z efektem rozświetlającym, nadający skórze promienny wygląd. Idealny do twarzy i dekoltu. Lekka, kremowa konsystencja pozwala na łatwą, precyzyjną aplikacje pudru.Polecam na wieczorne wyjścia, dla rozświetlenia twarzy. Zapraszam Was do odwiedzenia strony Virtual- kosmetyki do makijażu:)

5 komentarzy:

  1. Ostatnio nie maluję się codziennie i z braku czasu a bardziej chęci.Miałam kilka pudrów,nie koniecznie ze wszystkich w pełni zadowolona ale tego jeszcze nie miałam okazji wypróbować.Też należę do bladziochów a przez swój stan to nie jest wskazane by tyle siedzieć na słońcu i tak samo z małym dzieckiem.Jesteś zadowolona,to i ja z chęcią przetestuję go :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kobietki to mają tu dobrze wszystkie informacje sprawdzone,podane na tacy a ja czekam aż pani Kasia zacznie coś z męskiego świata tu czesciej dodawać

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja tez mam blada karnacje wiec przydalby mi sie taki :P

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger