8/13/2015 12:16:00 PM

Książka pod tutułem tom 2


Dzisiaj chciałabym Wam pokazać ciekawą książkę, książkę która jest inna niż standardowe. 

Książkę, którą tworzymy sami, książkę którą im bardziej pokolorujemy, potniemy , posklejamy, tym bardziej staje się atrakcyjna. Książkę, która pobudza wyobraźnie nie tylko dzieci i młodzieży, ale nawet takich staruchów jak ja;)
 Tom drugi Książki pod tytułem zachęca do "zagrania w książkę" jakkolwiek intrygująco to brzmi :)
Książka pod tytułem nie pozwoli się nam nudzi w deszczowe dni, pobudza sporo kreatywności . 

 


To książka, która dostanie skrzydeł, ale znajdziemy w niej także legitymacje do własnego wykonania, albo reklamę do zaprojektowania. Książka jest bardzo radosna, to znaczy kiedy się wykonuje kolejne zadania z niej, można się świetnie bawić i poprawić humor. Jest wiele stron do wycinania, wiele stron do tworzenia i kolorowania.
Możemy pobawić się w projektantów reklam, tworzyć niepowtarzalne graffiti, albo np wymyślać nowe, zupełnie nikomu nieznane słowa. 
 

Książka jest świetna, bo Twoje dziecko będzie kreatywne, będzie się rozwijać, będzie miało wiele radości wykorzystując strona po stronie. Uwierzy w siebie, w swoje możliwości. Im bardziej ją zniszczy, zmieni tym lepiej. Może dzięki tej książce Twoje dziecko odkryje swoje nowe zainteresowania. Polecam tą książkę, jak i tom 1 i 3 bo każda z nich to ciekawa przygoda z kreatywnością.  
 
 

Zapraszam Was do polubienia Książka pod tytułem, tam znajdziecie wiele konkursów, ciekawostek i sposobów wykorzystania książek. Polecam odwiedzić tez stronę Książki pod tytułem:)

8 komentarzy:

 1. Fantastyczny pomysl z ta ksiazka Chialabym taka dla corki ktora nie tylko kocha ksiazki ale i kreatywnossc

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajna książka Bardzo ciekawa Widać że dziecko przy tym się nie będzie nudzić ! I jak działa na wyobraźnię Super

  OdpowiedzUsuń
 3. Książeczka świetnie pobudza dziecko do działania-to nie musi być czytanie tylko tworzenie jej wg własnego pomysłu.Bardzo ciekawa ,rozwija wyobraźnię i w takie książki warto inwestować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. pierwszy raz widzę taką książkę,ciekawa idealna na zabicie nudy

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka jest super, a notatka bardzo ciekawa :))
  Ja mam tylko Tom 1 ;p na razie ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger