8/27/2015 08:26:00 AM

Miśkolandia- Miś OskarChciałabym Was dzisiaj zaprosić do Miśkolandii- krainy misiów, misiów niezwykłych. Misiów, które mają serduszka, które mają wyraziste osobowości , swoje pasje. Misie, które powstały z myślą o dzieciach, dla dzieci i by dzieciom pomagały się rozwijać, pokonywać swoje słabości i po prostu być najlepszymi przyjaciółmi. 


 


Miśkolandia to nie tylko misie, ale to firma, która tworzy z pasją, całkowicie Polska firma, misie Tworzone są z polskich materiałów, w polskich fabrykach szyte. Misie, które powstały by pomagać dzieciom założycieli firmy, a teraz pomagają innym dzieciaczkom.


 
 

Każdy miś ma swoją własną metryczkę urodzenia, można nadać mu imię i określić datę urodzenia. Każdy miś ma satynowe serduszko, które przepełnione jest misiową miłością. Miś może posiadać także paszport, by bez problemu podróżować ze swoim ukochanym dzieckiem po świecie. Wszystko jest realne, namacalne i piękne. 

 
 

 
 


Misie, które po prostu nie da się kochać. Misie, w których oczach zobaczyłam swoje dzieciństwo i zapragnęłam ich dla mojego synka. Mój synek kocha misie, szanuje je, przytula, głaszcze, całuje, czasem próbuje nawet karmić. Z misiami śpi, rozmawia i bawi się nimi każdego dnia. Od razu wiedziałam, że Filipek zaprzyjaźni się z Oskarem od pierwszego spotkania. I nie pomyliłam się, synek nie odstępuje go na krok, pokochał go czystą, dziecięcą miłością, a serduszko Oskara napełniło sie miłością misiową do mojego synka. Oboje są nierozłączni. Oskar czuwa nad pięknymi snami synka, Oskar jest z nami podczas śniadania, obiadu, czy kolacji, Oskar jest powiernikiem wszystkich tajemniczych rozmów synka z nim. Oskar po prostu nie mógłby teraz ot tak zniknąć, jest niezbędnym i wyjątkowym przyjacielem mojego synka. 


 
 
 


Oskar to przeuroczy, puchaty miś, ze szklistymi oczkami , gorącym, satynowym serduszkiem i pięknym czerwonym kubraczku. Miś ma 40 cm wzrostu i mieszka w swojej czerwonej Miśkolandowej torbie. Torba jest bardzo praktyczna, można tam schować misia i wziąć go w każą podróż, np do lasu, czy na wycieczkę, albo na plażę podczas wakacji. Nie trzeba nieść go w rączkach i dodatkowo torba zabezpiecza przed zabrudzeniami. Jeśli jednak dojdzie do zabrudzenia misiowego futerka, bez obaw misia możemy wyprać ręcznie w 30 stopniach.

 

 


Miś Oskar to naukowiec, jest ciekawy świata, zupełnie tak jak mój synek. Odrywają razem kolejne nieznane im jeszcze tajniki świata. Filipek pokazuje mu swoje nowe odkrycia, razem z zaciekawieniem słuchają kiedy mama (ja) lub tatuś Filipka opowiadamy o otaczającym nas świecie. Uwielbiają eksperymentować, sprawdzać co można zrobić i jak to zrobić szybciej, Czasami zaszywają się razem w pokoju gdzie stoi globus i książki Filipka i uczą się, poznają. Miś Oskar jest cudowny, a jego przeuroczy pyszczek aż chciałoby się wycałować. Miś dla Filipka stał się nowym przyjacielem, który towarzyszy mu wszędzie, a mnie cieszy radość i ta pewność, której dodaje miś Filipowi. Razem tworzą zgrany duet :) 

Każdy miś ma sporo certyfikatów, poniżej informacja pochodząca od Miśkolandii .

Wszystkie misie produkowane są w polskiej fabryce na terenie Unii Europejskiej.
Fabryka ma przyznane certyfikaty potwierdzające wysoką jakość produkcji:
Certyfikat nr 061/AC 017 nadany przez Instytut Włókienniczy uprawniający do nadania produktom oznaczenia „Przyjazny człowiekowi”. Certyfikat ten potwierdza, że misie zostały wykonane z materiałów, które spełniają kryteria techniczne oceny tekstyliów;
Certyfikat Zgodności 060/AC 017 nadany przez Instytut Włókienniczy, potwierdzający, że sposób wykonania zabawek spełnia wymagania dotyczące bezpieczeństwa;
Certyfikat Oeko-Tex Standard 100 potwierdza, że do wypełnienia misiów wykorzystano materiał bezpieczny dla zdrowia i środowiska. Jest to miękkie i elastyczne włókno kulkowe, które się nie zbija. Certyfikat ten nadaje się produktom spełniającym wymagania humanoekologiczne aktualnie obowiązującego standardu wyrobów dla dzieci.
Sposób wykonania zabawki oraz rodzaj materiałów użytych w produkcji gwarantuje, że nie ma ryzyka alergii i innych niebezpieczeństw. Oczy misiów są zabezpieczone i wykonane z bezpiecznych materiałów.
Misie można prać ręcznie w wodzie w temp. 30°C.Macie w domu małego naukowca?To miś dla niego, nie pożałujecie jeśli go kupicie, jest cudowny. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony Miśkolandii i na ich profil facebookowy.

4 komentarze:

  1. Jestem pod niezwykłym wrażeniem tego misia.Niby maskotka,przytulanka....a jednak coś ma w sobie więcej,ma serce które widać na każdym centymetrze jego pluszowego ciała :) Jeszcze nie widziałam certyfikatu na misie a raczej nie miałam takich okazji kupić,do tego to przeurocze ubranko i siateczka do kompletu.Miś jest uniwersalny zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

    OdpowiedzUsuń
  2. no nie powiem miś robi wrażenie nie jakiś made in china a solidnie zrobiony taki warto kupić dziecku

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger