8/05/2015 11:45:00 AM

Stek-Rol- Zakąska Angielska


Dzisiaj chciałabym Wam polecić kolejną z konserw Stek-Rol- Zakąskę Angielską. Jak do tej pory chyba najbardziej smakowała mojemu mężowi, który kanapki wcinał na wyjeździe. Konserwa nie jest tłusta, jest soczysta, aromatyczna i świetnie się rozsmarowuje.  

Nie ma w niej trzeszczących dodatków, jak się zdarzyć to może w konserwach innych firm, mięsko jest naprawdę bardzo smaczne, jest też troszkę smalczyku i galaretki więc tak na dobrą sprawę wystarczy nóż, bułka i konserwa i mamy kanapki, bo zamiast masła możemy posmarować smalczykiem, lub galaretką, ja np uwielbiam galaretkę z konserw, o czym już wielokrotnie pisałam.


Konserwa świetnie się przechowuje w słoiku, w lodówce, nie ma problemu z jej ukrojeniem zara zpo wyjęciu z chłodziarki. Świetnie nadaje się do każdego typu pieczywa, dlatego jest dla każdego. To świetna alternatywa do zwykłej węliny, która na pewno tak długo nie wytrzyma, a przede wszystkim w upały wędlina od razu się maślaczy w kanapkach, a konserwa nie, więc świetnie nadaje się jako prowiant na wyprawy górskie, czy nawet do pracy. Tak jak mój mąż, w aucie jedzie cały dzień nieraz więc taka konserwa świetnie się sprawdza.  

No i to co już pisałam Zakąska Angielska jest chyba najsmaczniejsza (jak dotąd z tych wszystkich przez nas wypróbowanych). Soczysta, aromatyczna, dobrze doprawiona przyprawami . Jednym słowem mmmmmmm pycha:)

Polecam Wam odwiedzić stronę Stek-Rol oraz do odwiedzenia i polubienia ich na facebooku.

5 komentarzy:

 1. One wszystkie sa przepyszne Warto kupować Wyprobowane i sprawdzone

  OdpowiedzUsuń
 2. mój facet na widok mięsa w słoiku ma świecące oczy,:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale Kasiu robisz mi teraz apetyt :) Hmmm...to musi nieziemsko smakować,niby zwykła konserwa ale zdecydowanie inna niż te wszystkie ze sklepowych półek.

  OdpowiedzUsuń
 4. takie konserwy są smaczne i jest to dobre na podroż czy do pracy mi bardzo smakuję od stek rola

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger