11/12/2015 01:05:00 PM

PRINT-O-RAMA- Obraz LOVE
Post powstał już jakiś czas temu, bo obrazy rozpakowałam i dokładnie obejrzałam już dawno, ale z mężem nie mogliśmy dojść do porozumienia gdzie umieścimy te 4 cudne literki. Każde z nas miało swoją wizję, nawet doszło do kłótni, w rezultacie są tu nie powieszone tylko stoją  ;)
Zobaczymy na jak długo, ale są i prezentują się pięknie. 
(te czarne plamki to wina aparatu, niestety nie mam pojęcia od czego)

Pint-o-rama to firma, która produkuje obrazy na płótnie, każdy z 4 moich obrazów wykonany jest właśnie na płótnie. Napis LOVE znajdziecie w kategorii obrazów dla dzieci, ale jak dla mnie ten typ obrazów można powiesić i w salonie i w przedpokoju, wszystko tak naprawdę zależy od kolorystyki mieszkania.

Każda literka z napisu LOVE nadrukowana jest osobno na obraz, czyli mamy 4 obrazy. Każda z literek ma też przypisanego swojego aniołka, który za coś jest odpowiedzialny. I tak Aniołek z literką L na miłość, O na bycie oryginalnym (ja rozumiem jako bycie sobą, bycie dumnym z siebie), V na wizje, wyobraźnię, E na energię, zapał. Każdy z aniołków jest kolorowy i bardzo oryginalny. 


Dodatkowo tło w każdym z 4 obrazów jest zupełnie innego koloru i wzoru, dzięki czemu choć naprawdę tła są bardzo delikatne, to tworzą całość bardzo barwną, wesołą. Zupełnie inaczej i uważam dużo lepiej wyglądają niż gdyby tła były po prostu białe.


Wymiary obrazu to 120x45x2 cm. Literki z napisu są kolorowe i wyróżniają się na jasnym tle, dlatego po prostu nie sposób ich nie zauważyć. 
Jak dla mnie obrazy  bardzo solidnie wykonane i z największą starannością o najmniejszy detal, a w ofercie sklepu znajdziecie naprawdę sporo ciekawych wzorów od martwej natury, czy stylu retro po twarze, napisy, krajobrazy. Naprawdę ogromny wybór, a obrazy Print-O-Rama nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu. Obrazy są już oprawione i gotowe do zawieszenia więc nie będziecie musieli szukać kogoś kto oprawi obraz na płótnie. Nasz napis LOVE jest przepiękny. Wniósł do pokoju wiele ciepła i pozytywnego myślenia. Te ciepłe i pozytywne barwy, które tworzą barwne aniołki i barwne napisy nadają całości niesamowitego efektu.
Dlatego bez wahania polecam Wam 
www.print-o-rama.pl - Obrazy drukowane na płótnie.

6 komentarzy:

 1. Wyglądają fajnie naprawdę fjnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. urocze, bardzo chętnie przyjze się bliżej produktom: *

  OdpowiedzUsuń
 3. urocze, bardzo chętnie przyjze się bliżej produktom: *

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny pomysł na dekorację pokoju.Czy stoją czy są zawieszone równie fajnie to wygląda.Ciekawe jak u mnie prezentował by się zestaw takich obrazków z napisem Love ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. czasem nie mam pomysłu na dekoracje w pokoju może nie ten ale jakiś inny obraz z tego sklepu mnie zainteresuje

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger