11/17/2015 02:38:00 PM

Wydawnictwo Barwodziej- Zaczaruj Gdańsk z Barwodziejem

Dzisiaj kolejny wspaniały pomysł, jak można spędzać czas z dzieckiem, a przy okazji nauczyć go co nie co o pięknych miejscach w naszym kraju. 

Nie jest to tylko zwykła kolorowanka, ale zbiór bardzo przemyślanych obrazków, gdzie znajdziemy wiele pożytecznych informacji. W sposób bajkowy przedstawiony został Gdańsk i wybrzeże. Dziecko nie tylko koloruje Gdańsk, ale także ma kilka zadań do wykonania, takich jak np. zaprojektowanie drugiej strony złotej bramy , czy też namalowanie swojego wyobrażenia na temat przyszłego wyglądu Gdańska. Wszystkie rysunki są opisane i zawierają wskazówki co do czynności jakie dziecko mogłoby wykonać na kartach książeczki. 


Książeczka jest formatu A4, czyli tak jak blok rysunkowy, zadrukowana dwustronnie, a każdy kolejny obrazek przedstawia dziecku nie tylko wygląd miasta Gdańska, ale i legendę o Stolenie. Książka, która poruszy wyobraźnię dzieci i pozwoli rozwijać umiejętności , między innymi spostrzegawczości.


Jak dla mnie bardzo ciekawy sposób na spędzanie czasu przez dzieci, bo książeczka jest ciekawa. Zapraszam Was do odwiedzenia i polubienia Barwodzieja na facebooku, zobaczcie co jeszcze mistrz Barwodziej przygotował dla Waszych dzieci.

6 komentarzy:

 1. Ojej nie spotkałam się z takimi książeczkami jeszcze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała kolorowanka w szczególności,że Gdańsk mam na wyciągnięcie ręki :) Zdecydowanie dobra pozycja dla troszkę starszych dzieci i wspaniały pomysł na zabicie nudy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę, że polskie drukarnie i wydawnictwa podchwyciły pomysł na kreatywne rozwijanie zdolności manualnych, a przy tym naukę historii i kultury

  OdpowiedzUsuń
 4. dobry pomysł dziecko rozwija sie i uczy historii miasta w dość ciekawy sposób

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger