1/25/2016 03:49:00 PM

A-Stilo Dekoracje Przestrzenne- napis 3D

Dzisiaj muszę koniecznie gdzieś Was zaprosić, a mianowicie do pracowni A-Stilo, którą prowadzi przeurocza Pani. Pani, która ma naprawdę niezwykły dar tworzenia. Widziałam już wiele literek 3D, ale te, które zawisły w pokoju u Filipa są wyjątkowe. Nie wspomnę nawet, że codziennie muszę policzyć wszystkie literki, bo Filipek tak ja uwielbia, że nawet liczyć mi je każe zamiast paluszków.

Długi czas zastanawiałam się nad miejscem, gdzie zawisną literki, ale wiszą i trzymają się rewelacyjnie, do tego na ścianie tworzą super efekt.

Minionek został opłakany, bo mamusia go za wysoko przykleiła i synuś nie dosięga ;) Tak w domu mam małego fana minionków, ale do rozmiaru Minionka z literek, to dość skomplikowane ale większe minionki musiały by nie mieć oczu;p bo są straszne;)
Wracając do literek, z Panią z A-Stilo ustaliłam jedynie że chcę motyw minionków i dlatego tak ogromnie jestem zaskoczona, że to jest dokładnie to co chciałam. I przysięgam Wam napisałam jedynie, ze Filip lubi minionki i ciuchcie, a literki z imieniem są takie jak kiedyś mi się marzyły.


Piękna czcionka, dokładnie przycięte, delikatne zdobienia niektórych literek, kolorystyka- wszystko jest idealne, dopieszczone w każdym calu. Wszystkie literki jak i ciuchcia i minionek zrobione są z 
lekkiego materiału xps (styrodur). 


To coś jak drewno, ale sto razy lżejsze, dzięki czemu łatwo przymocować literki za pomocą zwykłej taśmy samoprzylepnej. 
Dekoracja jest twarda, to znaczy nie trzeba się z nią obchodzić jak np ze zwykłym styropianem. 

Gładka i pomalowana na wybrane kolory wygląda jak z drewna. Ja jestem bardzo z napisu zadowolona, bo wykonany jest starannie, jest po prostu idealny. Filipek bardzo się ucieszył kiedy mamusia zawiesiła mu napis nad łóżkiem.

Ja długo myślałam nad napisem, zawsze sobie mówiłam że może niepotrzebny, a teraz kiedy mam ten jeden, idealny napis od A-Stilo wiem, że warto taką pamiątkę zrobić dziecku. 

Co więcej taki napis w każdej chwili można odkleić i po prostu przykleić nową taśmę i nakleić w dowolnie wybranym miejscu, bo literki są naprawdę solidnie wykonane.  

Dlatego jeśli chcecie dekoracyjny napis w pokoju dziecka, lub potrzebujecie jakiegoś indywidualnego napisu na przykład do salonu, to zdecydowanie polecam Pracownie A-Stilo.

12 komentarzy:

 1. Pięknie to wygląda
  _____________
  Pozdrawiam
  MARCELKA FASHION and LIFESTYLE BLOG
  ♡♥♡♥

  OdpowiedzUsuń
 2. oj myśle by swoim takie kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne zestawienie kolorów,dużo teraz tego jest do wyboru,do koloru :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super zupełnie inaczej wygląda z takimi literkami pokoik dziecięcy.

  OdpowiedzUsuń
 5. wspaniałe sa takie napisy dekoracyjne

  OdpowiedzUsuń
 6. i są minionki fajnie to wygląda na ścianie

  OdpowiedzUsuń
 7. potwierdzamy i również polecamy :) Właścicielka pracowni A-Stilo, Pani Ania jest przeurocza, pomysłowa i bardzo utalentowana!! :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger