1/27/2016 03:41:00 PM

Grumi- drewniane klocki


Wiem, że lubicie posty o zabawkach, sama je lubię, bo wolę kupować sprawdzone zabawki, niż trafić na bubel. Dlatego dzisiaj odkrywam dla Was klocki Grumi. Słyszeliście o nich? jeśli nie to zapraszam na moja opinię.

Klocki są z nami od około 5 tygodni, przez ten czas przeszły przeróżne sposoby ich użytkowania, serio! Nie służyły jedynie do tworzenia budowli, konstrukcji, ale były używane jako ładunek do wielkich ciężarówek, jako pałeczki do gry na bębenku( czytaj stole) wreszcie służyły nawet jako gryzak, na wychodzące piątki mojego syna. Czy po tych dwóch tygodniach nadal jestem nimi zachwycona?


Odpowiem krótko TAK. Klocki nie mają łatwego życia z Flipem, a mimo to nic, kompletnie nic się z nimi nie dzieje. Nie ma nawet odbitych zębów, nadal sa pięknie gładkie, idealne.

Mój mąż sam się nimi zachwycał, jak stwierdził idealnie wyprofilowane, idealnie równe, idealnie gładkie. Takie właśnie sa klocki Grumi.

Z klockami Grumi pozwalam swojemu dziecku na rozwijanie swojej wyobraźni, na zabawę, która za każdą układanką klocków jest zupełnie inna.

Mam w domu inne, kolorowe klocki drewniane i Filip jakoś bez większego entuzjazmu je układał. Klocki Grumi maja naturalny kolor i wszystkie są jednakowych wymiarów. Z klockami Grumi można poszaleć, bez względu na wiek dziecka, bo te klocki będą rosły z naszymi dziećmi. W miarę upływu czasu po prostu dziecko będzie tworzyć z klocków coraz bardziej skomplikowane budowle.
Grumi to gwarancja na udaną zabawę, co więcej klocki mogą posłużyć także do znanej gry, jaką jest jenga.Klocki Grumi wykonane są z drewna bukowego, odpornego na pęknięcia czy np. rozwarstwianie się i tworzenie drzazg. Jak już wspomniałam mój syn gryzł drewienka i nic złego się nie stało.

Klocki dostępne s we workach lub skrzyniach, my mamy wersję workową, worek nieco inny niż typowy, łatwo się do niego wrzuca i wyjmuje klocki, pozwala na szybsze sprzątanie po zabawie.

A bawić może się każdy, bo na pewno każdy ma swój wymyślony sposób na te jakże proste klocki.
Ja osobiście też bawię się klockami, razem z Filipkiem budujemy różne wieże, kolumny, bramy to co nam się uda to tworzymy. Klocki uczą cierpliwości, delikatności i precyzji, bo wystarczy jeden klocek krzywo i cała nasza wieża zaczyna się chwiać.
Uwielbiam te klocki, bo będą służyć nam długie lata, do tego skoro sa z drewna, to na pewno przejdą później w posiadanie innych dzieci, bo drewniane zabawki służą latami. Dlatego ja polecam i zapraszam do Grumi , poznajcie klocki wyjątkowe. Zapraszam także do odwiedzenia i polubienia Grumi na facebooku. 

9 komentarzy:

 1. Wspaniale klocki zabawa na dluzsza chwile

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy drewniane klocki ale nie w takim wykonaniu ,muszą być świetne do zabawy i pomagają w zręczności uczą cierpliwości, rewelacja jak dla mnie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne są te klocki.Drewniane na długo posłużą i jeszcze będą wpływały na pobudzenie wyobraźni naszych dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 4. jestem fanem drewnianych zabawek klocki są świetnie

  OdpowiedzUsuń
 5. Drewniane klocki są naprawdę super. A jak jeszcze do tego dodamy giętkość to już w ogóle będzie niezłe połączenie. Przede wszystkim bezpieczeństwo dziecka na pierwszy miejscu. Dlatego też kupuję zawsze sprawdzone zabawki na https://achdzieciaki.pl/mebelki-dla-lalek-98

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger