1/15/2016 02:43:00 PM

Szydełkowe Noski- Miś króliś

Dzisiaj o drugim misiu od Szydełkowe Noski. Miś króliś, jest cudny, ma długaśne uszy, piękną szydełkową muchę, mały szydełkowy ogonek i słodki szydełkowy pyszczek. A sam jest mięciutki i milutki, jest przesympatycznym kompanem misia Fisia. Mój syn bawi się nimi jednocześnie, lub na przemian, ale zawsze muszą być w pobliżu oby dwa. Ileż było płaczu, że miś Fiś został u dziadków.

Miś króliś wykonany jest z bawełny, a jego wypełnienie jest w 100% antyalergiczne. Cały miś jest nie tylko piękny, ale i bezpieczny dla dziecka bez względu na ilość skończonych miesięcy. Nie ma żadnych niebezpiecznych elementów, wszystko wykonane jest z wielką skrupulatnością, nie ma mowy nawet o jakiejś wystającej nitce, która gdzieś tam mogłaby się popruć. Mój syn nieraz ze mną już walczył, bo chciał zabrać misie do kąpieli, tak więc skoro na nasze szarpanie były odporne, to mam pewność, że wykonane są bardzo starannie.


Nasz króliś jest pomarańczowy i bije od niego tak wiele ciepła, że sama lubię kiedy syn się do niego tuli, a tuli się nie raz. Co więcej ktoś mógłby powiedzieć, że miś jest malutki. Miś nie jest duży, ale dzięki jego rozmiarom mogę śmiało zabierać go w podróż, na kolejne wizyty lekarskie, bo króliś też do lekarza chodzi. A chyba najbardziej Filipkowi podobają się uszyska, długaśne i giętkie. Uwielbia się nimi miziać po rączce a dobranoc:)

Ja jestem misiami oczarowana, mają tyle ciepła i uroku w sobie ile żaden miś sklepowy mieć nie będzie, dlatego serdecznie Wam polecam Szydełkowe Noski.

10 komentarzy:

 1. Słodziak uwielbiam takie maskotki są niepowtarzalne i pełne uroku

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny króliś, fajnie się prezentuje

  OdpowiedzUsuń
 3. jaki słodki, cudnie wygląda i widać że wymaga pracy jego wykonanie

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny Króliś , bardzo lubię tak oryginalne maskotki ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. My również mamy misia Rudzielca od Szydełkowe Noski. Zgadzamy się z Twoją opinią w 100%

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękna maskotka widać od razu staranność jej wykonania i to w każdym jej centymetrze.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale fantastyczny i ta kolorystyka,moja Wiktoria z pewnością szybko wzięłaby do przedszkola jako przytulańca....

  OdpowiedzUsuń
 8. fajny królik,solidnie uszyty będzie cieszył niejedno dziecko

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger