1/26/2015 10:38:00 AM

Bajdaraj- O strachu na wróble

Kolejną książeczkę wydawnictwa


którą chciałabym Wam polecić jest
Kilka słów od wydawnictwa:

W naszych książkach edukacyjnych i kolorowankach znajdują się obrazkowe słowniczki języka angielskiego. Książki edukacyjne są bogato ilustrowane, wydane w starannej szacie edytorskiej, odpowiedniej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Tworzone z pasją, indywidualizmem i humorem. Dzięki atrakcyjnej, zabawowej formie, wesołym ilustracjom i pięknym wierszykom pomogą dzieciom w pierwszych kontaktach z literkami, liczbami i językiem angielskim, a kolorowe naklejki zmienią je w zabawę.
Nasze książki dla dzieci wyróżniają się wyjątkowo pięknymi ilustracjami, świetnym tekstem, przemyślaną kolorystyką wzorów graficznych, prostymi zabawami edukacyjnymi, słówkami języka angielskiego oraz kolorowymi naklejkami.    
Celem wydawnictwa jest zaspokojenie potrzeb małego czytelnika poprzez wydawanie wysokiej jakości, ciekawych, wartościowych, pięknych  i ambitnych książek edukacyjnych.

Moja opinia:
Książeczka jest niezwykle kolorowa, piękne ilustracje opisywanych perypetii stracha na wróble pobudzają wyobraźnie nawet dorosłych. Test jest bardzo wzruszający, ale i pouczający. Książeczka opowiada o strachu na wróble, któremu dokuczały wróbelki, wszystko to obserwowała ruda wiewiórka i postanowiła pomóc biednemu strachowi. Napisała więc list do swoich przyjaciół, w którym poinformowała o problemie, a jej dobrzy przyjaciele przybyli z pomocą dla stracha. Zabrali go ze sobą, tam gdzie był szanowany i kochany, tam gdzie nikt mu nie dokuczał i nie śmiał się z niego i mógł być szczęśliwy. Jak dla mnie to bardzo ważna nauka dla dzieci, że nie należy śmiać się z innych i im dokuczać, bo te osoby mogą bardzo cierpieć i potrzebować później pomocy innych. Tak jak wspomniałam wcześniej książeczka jest bogato ilustrowana, dzięki czemu pozwala wyobrazić sobie całą tą sytuację, ale i mniejsze dzieci zachęca do słuchania czytanki.
Czytanka jest wielkości zeszytu 16kartkowego, ale kartki sa twarde i śliskie, dzięki czemu nawet małe dziecko może sobie śmiało przewracać kolejne strony książeczki. Ja ze swojej strony polecam książeczki Bajdaraj, bo są niezwykle kolorowe, edukacyjne i do tego kosztują tak niewiele.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą Bajdaraj


8 komentarzy:

 1. kolejna swietna ksiazeczka, obrazki maja zywe kolory, twarde kartki ;) dla mnieprzypadlado gustu, bo jest wzruszajaca i pouczajca

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak tak,empatia to ważne i trzeba jej nauczyć dzieci by były szczęśliwe w dorosłym życiu.Ta książeczka o rezolutnej wiewiórce i poszkodowanym strachu na wróble który odzyskał radość życia,to piękna historia,musi stać się częścią każdej małej biblioteczki.Kolorystyka książki i bajkowe obrazki zaciekawią każdego malucha.

  OdpowiedzUsuń
 3. ksiazeczka
  warta uwagi kartki twarde trudno ja popsuc przez malego szkraba ladne
  kolory przyciagaja uwage naszego dziecka chetnie siegne po nia nieznam
  tego wydawnictwa

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejna fajna książeczka A Ogromny plus twarde kartki .

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z tobą rewelacyjna książeczka, ciekawa i z morałem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna książeczka :) Nie każda pozycja książkowa dla dzieci jest godna uwagi ale ta jak najbardziej jest.! Śmiało mogę kupić swojemu synkowi i razem czytać-choć jak narazie z tego czytania bywa różnie przy tak małym szkrabie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolejna odsłona książeczki z tego wydawnictwa :) Godna uwagi,ciekawa i z pewnością będzie ulubieńcem niejednego malucha.Z chęcią i ja się w nią zaopatrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Te bajeczki są bardzo przyjazne ;)
  Właśnie dostałam je do poczytania :)
  Zapraszam na bloga w wolnej chwili ;) http://blogowszystkimevi.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger