1/24/2015 02:19:00 PM

Bajdaraj- Truś Piotruś kolorowanka

Dzisiaj przychodzę do Was z moją kolejną współpracą nawiązaną z:
Do testowania otrzymałam kilka książeczek, dzisiaj napiszę o pierwszej z niej.
 
Kilka słów od wydawnictwa: 
W naszych książkach edukacyjnych i kolorowankach znajdują się obrazkowe słowniczki języka angielskiego. Książki edukacyjne są bogato ilustrowane, wydane w starannej szacie edytorskiej, odpowiedniej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Tworzone z pasją, indywidualizmem i humorem. Dzięki atrakcyjnej, zabawowej formie, wesołym ilustracjom i pięknym wierszykom pomogą dzieciom w pierwszych kontaktach z literkami, liczbami i językiem angielskim, a kolorowe naklejki zmienią je w zabawę.
Nasze książki dla dzieci wyróżniają się wyjątkowo pięknymi ilustracjami, świetnym tekstem, przemyślaną kolorystyką wzorów graficznych, prostymi zabawami edukacyjnymi, słówkami języka angielskiego oraz kolorowymi naklejkami.    
Celem wydawnictwa jest zaspokojenie potrzeb małego czytelnika poprzez wydawanie wysokiej jakości, ciekawych, wartościowych, pięknych  i ambitnych książek edukacyjnych.

Moja opinia:
Kolorowanka co prawda może i jest dla nieco starszych dzieci, ale mój synek jak zobaczył obrazki, zaraz złapał kolorowe pisaki i domagał się kolorowanki, tak więc my zaczęliśmy już edukację;)

Kolorowanka oprócz stron z rysunkami do kolorowania, posiada w środku 2 karty z naklejkami, naklejki są po to by naklejać je w rogu kolorowanki po ukończeniu przez dziecko zadania. To taki rodzaj nagrody.
Poza tym w kolorowance na każdej stronie mamy podane nazwy zwierzątek jakie znajdują się na karcie, oraz ich angielskie znaczenie. Super sprawa bo dziecko uczy się zarówno nazywać zwierzątka po polsku i od razu także po angielsku. My jeszcze z tej opcji nie skorzystamy, ale zachowam sobie malowanki na późniejsze lata i na pewno do niej wrócimy, a może już niedługo ;)

Taka kolorowanka edukacyjna to super pomysł na naukę przez zabawę, dziecko kolorując ćwiczy koncentracje, skupianie się i precyzje ręki. Do tego rozwija swoją wyobraźnie i szybciej zapamiętuje, a więc nauka angielskich słówek przychodzi dużo szybciej niż przy zwykłej nauce "na pamięć".
Ja gorąco polecam kolorowankę dla dzieci, myślę że spokojnie już dla 3 latków taka kolorowanka to super zabawa.
Zapraszam także do odwiedzenia strony Bajdaraj
 


8 komentarzy:

 1. Kolorowanki dzieci lubią a naklejki jeszcze bardziej :) Dziecko i maluje i nakleja i się uczy A języki dzieci chłoną szybko

  OdpowiedzUsuń
 2. u nas najwiecej frajdy jest z naklejek tez staramy sie zaczac malowac obrazki choc niezbyt nam to wychodzi frajda zawsze jest

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolorowanka wygląda ciekawi i widać, że nadaje się dla dzieci w różnym wieku, co sprawia, że jest jeszcze ciekawsza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna książeczka dla dzieci bo lubię takie edukacyjne,które naprawdę przyciągają dzieci do nauki poprzez zabawę.Jednakże muszę jeszcze troszkę poczekać aż mój synek podrośnie bo jednak to książeczka dla starszych dzieciaczków :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna kolorowanka dlamaluchów i starszych ;) wiele mozna sie nauczyc przez zabawe :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam takie książeczki edukacyjne.Oczywiście na wszystkie są równe i na wysokim poziomie ale widać,że tą można śmiało kupić dziecku.A właśnie z językiem obcym trzeba oswajać się od małego dziecka i wtedy łatwiej nauka będzie przychodzić :)

  OdpowiedzUsuń
 7. My również jesteśmy na Tak.Zadania,kolorowanki teraz mamy na to sezon.Naklejki i bajczne rysunki czego chcieć więcej.Wygląda na solidną książeczkę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Te bajeczki są bardzo przyjazne ;)
  Właśnie dostałam je do poczytania :)
  Zapraszam na bloga w wolnej chwili ;) http://blogowszystkimevi.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger