1/15/2015 11:28:00 AM

Kraina Słodkości- lizak

Mam jeszcze jeden smakołyk od


a w zasadzie miałam, bo już zjedzony;)

Pierwszy raz postanowiłam poczęstować moje dziecko takim łakociem, w końcu ma 15miesięcy więc nie zaszkodzi mu na pewno;) Po reakcji mam pewność, ze lizaczek bardzo mu smakuje, oczywiście nie zjadł go całego na raz, ale każdego dnia parę razy sobie polizał, a mama chowała lizaka do szklanki i czekał na kolejny dzień.
Lizak, który otrzymałam do testowania miał smak truskawkowo-śmietankowy i oczywiście był ręcznie robiony. Na uwagę zasługuje długi patyczek, dzięki któremu mój synek sam sobie trzymał lizaka bez klejących rąk.
Żeby Wam opisać smak spróbowałam już końcówkę lizaka i mmmm pycha. Po pierwsze nie jest tak przesłodzony jak te sklepowe lizaki, nie kruszy się do samego końca. Zapach truskawek czułam każdego dnia jak mój smykol sobie go kosztował, ale dopiero połączenie smaku i zapachu dało mi wizję pola z truskawkami- dosłownie.
Tak jak można przeczytać na stronie:
Słodzone cukrem, bez żelatyny i innych surowców pochodzenia zwierzęcego, zatem polecane wegetarianom i weganom. Nasze cukierki i lizaki słodzone cukrem produkowane są ręcznie, barwione wyciągami z owoców i warzyw. Naszą ofertę kierujemy do alergików, którzy nie tolerują w swojej diecie barwników i glutenu.
Ja zdecydowanie zauroczona jetem tymi słodyczami, dlatego że mój synek jest alergikiem (często pojawia się wysypka gdy tylko coś mu nie podejdzie) Po lizaku nic takiego nie miało miejsca, a i ile radości dało mi trzymanie samemu sobie lizaczka.
Lizak jest sporych rozmiarów, jak dla mnie nawet łakomczuch nie zje go na raz, a im dłużej trwa przyjemna słodycz tym fajniej prawda?

Lizaki są wykonane starannie i tak jak wcześniej pisałam nie rozpadają się podczas smakowania. Do samego końca lizak trzyma się na patyczku.
Ja ze swojej strony serdecznie polecam produkty od Kraina Słodkości i zachęcam też do odwiedzenia strony  gdzie można znaleźć swój ulubiony smak:)

5 komentarzy:

 1. Miałam tylko inny smak i jestem tego zdania co ty, smaczne i bezpieczne :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Producent słodyczy jak najbardziej znany i lubiany :) Warto kupować takie wartościowe i smaczne słodkości bo przynajmniej wiemy co jemy i nie jest to produkcja na hurtową skalę a to się liczy.Jak najbardziej przyłączam się do zdania,że są to produkty i oczywiście w roli głównej tego postu ten lizak na wysokim poziomie dla każdego czy małego czy dużego łakomczuszka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już wiele dobrego czytałem o tym producencie słodkości i śmiało mogę stwierdzić,że trudno ją przebić na rynku :) Nie ma porównania do tych "zwykłych" sklepowych i mogę dać synkowi bez obaw.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. sliczne fotki widac ze malemu smakuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. takie lizaki musza byc smaczne wykonane ze starannoscia super smak niebo w buzi i dotego bez sztucznych dodatkow

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger