5/26/2017 02:33:00 PM

Diagnosis- Novaclear- płyn micelarny


Testuję go od dłuższego już czasu i przyznać muszę, już dawno nie miałam tak dobrego płynu micelarnego. 

Po pierwsze dokładnie oczyszcza twarz, już za pierwszym razem, przy niektórych płynach micelarnych i 3 razy musiałam przemywać twarz by była oczyszczona i wcale nie używam kosmetyków, czasem przypudruje świecącą skórę, to wszystko i wtedy właśnie i 3 razy przemywać trzeba było twarz. A teraz wystarczy raz. 
Płyn micelarny Novaclear jest bardzo delikatny , wiele płynów micelarnych szczypie w oczy, po przemyciu, zdarzyło się mi to wiele razy, w przypadku tego płynu nigdy.
Jest też tak delikatny, że w zasadzie zaraz po przemyciu nie ma uczucia takiego lepkiego filmu, jak czasami się spotyka przy innych micelarach.


Ja używam go codziennie i zauważyłam dużą poprawę skóry, przede wszystkim mniej zaskórników, wągrów itp. Cera jest wygładzona, mniej się przetłuszcza.
Płyn, który w składzie ma aloes musi być po prostu dobry. Wszystkie zmiany skórne ładnie się wygoiły. Skóra jest nawilżona, promienna. Mnie bardzo podoba się ta jego lekka formuła.


A do tego jest wydajny i niedrogi, więc czego chcieć więcej. Ja używam go dobre 5 tygodni i jak widać na zdjęciach niewiele go ubyło. Naprawdę używam go codziennie:)

Polecam i zapraszam do Diagnosis, a płyn micelarny Novaclear znajdziecie TU

7 komentarzy:

  1. Oj bęę wiedziała co kupic ja uwielbiam płyny micelarne od kąd je odkryłam nie ma dla mnie nic lepszego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajowy :-) :-) super ten płyn

    OdpowiedzUsuń
  3. panie na pewno będą zadowolone z jego używania

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger