5/10/2017 12:57:00 PM

Eksperymentuj.pl- sposób na nudę

Są takie dni, kiedy pogoda nie zachęca do wyjścia na świeże powietrze,a jak już wyjdziemy z dzieckiem to jedynie na spacer bo wszędzie mokro i nie ma się gdzie pobawić. Mój syn po takich spacerach jest najbardziej zdenerwowany i niezadowolony.

Znalazłam więc sposób na nudę, który poprawia humor mojemu dziecku. Dzięki uprzejmości Eksperymentuj.pl poznaliśmy kilka śmiesznych gadżetów, które rozweselą, zabawią i zadziwią dzieci. A szczęśliwe dziecko to spokojna głowa rodzica, nieprawdaż?

Dzisiaj kilka z mniejszych gadżetów. 

Balony- pierdzące oraz rakiety.

Balony każde dziecko lubi, ale nie każde zna takie które się kręcą i wydają śmieszne odgłosy, czy też balony rakiety, które po nadmuchaniu wystrzeliwują niczym rakieta i lecą bardzo szybko. Balony są kolorowe i trwałe, do wielokrotnego użytku, dzięki temu dziecko może cieszyć się zabawą wiele razy.

Bańki mydlane niepękające, do łapania w dłonie, te znaliśmy już wcześniej. Są fajne, ale ich minus to pozostawiają lepkie ślady na podłodze, ubraniach i dłoniach (oczywiście po pęknięciu). Fajna zabawa z nimi jest gwarantowana, bo u nas zawsze był płacz o bańki, że tak szybko pękają. Te bańki mają specjalny gumowaty płyn dzięki czemu po dmuchnięciu bańki są bardziej trwałe i nie pękają podczas opadania na podłoże. Można je zbierać, łączyć jedna z drugą, ale trzeba to robić dość ostrożnie bo niestety tego już nie wytrzymują wszystkie bańki.


Ludzik chodzący po szkle, to prawdziwy hit mojego syna, dzięki silikonowym zakończeniom nóg i rąk oraz silikonowemu połączeniu nóg z tułowiem, ludzik porusza się po szkle, np po lustrze, oknie. Raz trzyma się raczkami a raz nóżkami i w ten sposób schodzi po szkle do samego końca. Ludzik jest niewielki, ale sprawi dziecku wiele radości. Mój Filip długi czas powtarzał wow i było w kółko "mamo pats" . Więc naprawdę jest wart uwagi, bo kosztuje niewiele a sprawia wiele radości.

Jeśli i Wy szukacie sposobu na nudę, sposobu na ciekawe spędzanie czasu z dzieckiem polecam Eksperymentuj.pl oraz do polubienia ich na Facebooku. Znajdziecie tam spora dawkę ciekawych propozycji m.in. eksperymenty, chodzącego ludzika, robaki itp.

7 komentarzy:

 1. zachęcające ciekawe czy mojego młodszego by zachęciło do zabawy :) o ile córcia znajdzie sobie zajęcie młodszy synek nie usiedzi w miejscu i rzadko go coś zainteresuje na dłużej

  OdpowiedzUsuń
 2. Super. Lubie takie kreatywne i odkrywcze gadżety

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe gadżety Mikołajkowi i Dominisi by się spodobały :)

  OdpowiedzUsuń
 4. interesuje mnie ten ludzik dla syna

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger