5/24/2017 11:53:00 AM

Propharma24.pl- Olej lniany

Od jakiegoś czasu podążam za starodawnymi sposobami lecznictwa, każdy z nas wie, że to co stosowały nasze babunie to dużo lepsze rozwiązanie niż chemia.
Olej lniany to naprawdę dobry sojusznik mojej kuchni. 

Przyznaję się od dłuższego czasu (w zasadzie od operacji) mam problemy z jelitami, jak twierdzą lekarze najprawdopodobniej porobiły mi się zrosty i dlatego zalecali mi różne diety, w końcu trafiłam do mojej ulubionej Pani Doktor, która jasno zaleciła mi siemie lniane, tylko że ja niezbyt za nim przepadam.
Dlatego bardzo mnie cieszy, że w paczce jaką otrzymałam od Propharma do testów znalazłam olej lniany. To naprawdę dużo wygodniejsze rozwiązanie, wystarczy dodać łyżkę oleju lnianego do zupy czy do sałatki i nie muszę już zaparzać siemienia i co najlepsze nie muszę już gryźć ziarenek, a efekt jest identyczny. Co więcej teraz dodając łyżkę oleju do zupy dodaję ją dla wszystkich i dla siebie i dla syna i dla męża, dzięki temu dbam o zdrowie całej rodziny.

Olej lniany to sprzymierzeniec nie tylko układu trawiennego (o czym przekonałam się na własnej skórze), ale także sprzymierzeniec urodowy, dlaczego? Spowalnia procesy starzenia się skóry, spowalnia rozwój wolnych rodników.
Olej lniany polecany jest dla osób z wysokim cholesterolem, wspomaga walkę z nadciśnieniem, wzmacnia , to naprawdę samo dobro.
To dobro znane jest od wielu wielu lat, jak nie wieków i nie bez powodu tak ceniono go dawniej, a w nowoczesnym świecie uparto go chemicznymi zamiennikami, ale po co?

Ja wiem, że zdania nie zmienię, dodanie łyżki oleju do zupy to nie jest trudność nie do wykonania, dlatego zostanę z olejem już na stałe, bo stosując go regularnie widzę ogromną różnicę.

Polecam Wam Propharma24.pl i zapraszam na ich facebooka.

7 komentarzy:

 1. Dobrze wiedziec mój układ trawienny zaczyna szwankowac i nie wiem czy to wina wieku chemi czy całej masy czynników :/ wiem jedno czuje sie gorzej niż 10lat tem a nawet 3czy 5

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę musiała się w niego zaopatrzyć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Olej lniany ma wiele dobrego w sobie

  OdpowiedzUsuń
 4. Super :-) samo zdrowie :-) :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślałem ,że olej to olej a tu takie odmiany. Ciekawy produkt.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger