5/17/2017 12:56:00 PM

Wydawnictwo Czy-Tam- Króliczki!!!


Dzisiaj  chciałabym Wam polecić ciekawe wydawnictwo CzyTam. 


Książeczka- komiks, którą otrzymałam jest po prostu rewelacyjna, idealna dla młodszych dzieci, które wkraczają w świat komiksów. Komiks z przepięknymi, barwnymi i dużymi ilustracjami, który zaciekawia dzieci i zachęca do odwraca kolejnych stronic.


Książka w twardej oprawie, jest przeznaczona dla dzieci już od 2 roku życia. Tekstu na 32 stronicach jest niewiele, ale za to ilustracje, są tak dynamiczne, tak pełne kolorów i fantazji, że pobudzają dziecięca wyobraźnie. To książka, której przeczytania zajmie nam- rodzicom kilka sekund, ale dzieciom, gdy te oglądają te cudne ilustracje na pewno zajmie sporo czasu.
Komiks opowiada nam o potworku Declanie, który z początku wydaje się być strasznym, ale po przeczytaniu całej historyjki wiem, że tak naprawdę Declan usilnie szuka przyjaciół, jest samotny i nadzwyczaj uprzejmy. Wita się z chmurkami i z kłodą i nawet z patykiem czy pniaczkiem.
To miły, przyjacielski stworek, który goni za króliczkami, by się z nimi przywitać, zaprzyjaźnić, te jednak przed nim uciekają, boją się, dopiero gdy dostrzegają wielki smutek potworka wychodzą z ukrycia i wtedy potworek na krótka chwilkę jest szczęśliwy, by już za moment zauważyć ptaszki, z którymi także zapragnął sie zaprzyjaźnić.
Krótki tekst idealny dla dzieci zaczynających samodzielne czytanie, fenomenalne ilustracje i potworki, które mój Filip uwielbia więc nie może być inaczej, jak tylko wielki pozytyw.
My polecamy i zapraszamy do Wydawnictwa CzyTam oraz na ich Facebooka.

6 komentarzy:

 1. suepr ksiązeczka nie widziała takiej a to duży plus bo moje dzieciaki szybko sie nudzą bajkami

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie o to chodzi by złapać króliczka, ale by gonić go :P :))) fajniusia

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajna i te obrazki rozchmurza kazdego ponuraka

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie książki pobudzają wyobraźnię.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna Kasiu,zawsze pokażesz nam coś ciekawego dla dzieciaczków :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger