7/13/2017 10:50:00 PM

Król Zabawek- Air sofa


Ostatnimi czasu bardzo popularne są air sofy, wszędzie od nich pełno i ja zapragnęłam taką mieć. Początkowo chciałam dla siebie, bo działeczka, będę się opalać, ach te głupie myśli matki;) Głupia wierzyłam, że na działce odpocznę to raz, a dwa wierzyłam, że Filip będzie dla matki wyrozumiały i pozwoli jej poleżeć ;) 

No cóż pozostało mi tylko go składać i rozkładać kiedy mój mały hrabia ma na to ochotę:) Ale powiem Wam wymyślę coś i będzie mój;) Bo jest ekstra. 


Ja jestem niedowiarkiem, nawet jak mi coś pokazują nie wierzę, muszę sama wypróbować i się przekonać czy łatwo, czy wygodnie itp.

Zacznę więc od początku:) Air sofa to pozornie niewielkich rozmiarów worek , tak na pierwszy rzut oka, ale w tym worku kryje się prawdziwa wygoda. Na pewno niezwykła wygoda np. na plażę, choć my wykorzystujemy ją po prostu na działce, na trawce. W niewielkim pokrowcu zwinięta jest air sofa, wystarczy ją wyjąć, rozpiąć klamerkę mocującą 2 brzegi sofki i .... no właśnie i poczuć wiatr we włosach i to dosłownie:) Trzeba złapać troszkę powietrza, na pewno dużo łatwiej o morską bryzę niż miejskie powietrze, ale napełnienie sofki powietrzem nie zajmuje dużo czasu. Łapiemy powietrze, szybko zwijamy końcowy brzeg i spinamy klamerki. No i nasze siedzisko gotowe, ja wybrałam sobie sofkę w formie fotela, tzn z oparciem. Miałam plan czytania na niej i korzystania ze słonka. Mój syn leżakuje na niej jak na zwykłym łóżeczku. Jest wygodna, nie ma obaw że pęknie:)
Czy trzeba szczególnie uważać na nią, hmm my nie zwracamy zbytnio uwagi gdzie ją stawiamy na trawce, nie przebiła się, bo jest wykonana z solidnego materiału, który łatwo się czyści.To naprawdę super pomysł na wakacje, nad wodą, bo na plaży masę piachu, kładziemy się na ręcznik i niestety oblepiamy piachem, a tu leżymy wygodnie, wyżej bez piachu, bez sypania piachem kiedy ktoś przebiega. Do tego air sofa jest leciutka i nie zajmuje aż tak dużo miejsca, to taki worek na buty mniej więcej, więc spokojnie można go nawet w ręce nieść. Moim zdaniem jest to rewelacyjne rozwiązanie, a do tego wszystkiego można na nim pływać, bo materiał nie przepuszcza, nie chłonie wody. więc mamy i leżak i materac w jednym.

My na pewno dokupimy drugą, jeśli tylko wybierać się będziemy na wakacje nad wodę, bo jest to naprawdę dużo przyjemniejsze rozwiązanie . Sofka jest wygodna, a piasek niestety nie zawsze się chce poddać tak jakbyśmy chcieli, uwolnienie od piachu i zastąpi nam  materac nad wodą.

Ja polecam Wam air sofy i zachęcam do zakupów u Król Zabawek. Zapraszam także na ich Facebooka. :) 

10 komentarzy:

  1. fajna zastanawiaqłam się czy jest warta kupna :) bo dzieciaki jak lataja nie mam na czym siedziec a krzesłka twarde nieygodne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. super rzecz na takiej to sie można wylegiwać

    OdpowiedzUsuń
  3. Teraz dmuchane sofy są na czasie:)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger