7/17/2017 11:28:00 AM

Mosbito ochrona przed komarami i meszkami


Dzisiejszy wpis jest bardzo na czasie, komarów całe chmary atakują nas dorosłych, a dzieciaczki biedne nie potrafią sobie z nimi poradzić, czy więc jest jakiś sposób na nie?

Ja robiłam kilka tygodni testy produktów Mosbito i przyznam się szczerze są świetne. 
Mój syn bez ochrony do domu wrócił cały pogryziony i z 2 kleszczami!!! Wtedy powiedziałam sobie, tak nie może być kupiłam w aptece spray Mosbito, dopiero później nawiązałam z nimi współpracę:)


W swojej ofercie Mosbito posiada:

Opaski odstraszające komary
Plastry odstraszające komary
Spray odstraszający komary i meszki
Płyn odstraszający komary
Żel łagodzący po ukąszeniu owadów
Emulsje odstraszające komary i meszki


Nam szczególnie do gustu przypadły opaska i plastry, bo mój syn bardzo nie lubi kiedy się go smaruje, psika, Opaskę zakładamy na nogę i problem z głowy:) Plasterek kleimy na pleckach i też już nie martwimy się o komary, a i dzięki składowi preparatów kleszcze także trzymają się nas z daleka:)
Spray, emulsja czy też płyn odstraszający komary i meszki zawierają wyłącznie naturalne składniki, olejki których owady nie lubią, a są bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka. Bardzo podoba mi się rozwiązanie emulsji, zwłaszcza jeśli ktoś w domu ma maluszka. Emulsję rozcieramy na dłoniach i smarujemy odkryte części ciała dziecka, przez co unikamy bezpośredniego narażenia oczu, ust dzieciątka, jakie występuje przy używaniu sprayów. Emulsja jest bezpieczna dla skóry, sprawdził to mój syn z AZS, którego wyjątkowo kapryśna skóra od razu reaguje na wszelkie niepożądane czynniki.

Plastry możemy przykleić na wózek, w którym znajduje się dziecko, nie musimy koniecznie przyklejać ich na ubranka dziecka. Przy starszych dzieciach wiadomo plasterek można nakleić np. na pleckach gdzie samo dziecko nie sięgnie. Plasterki nie pozostawiają śladu na ubraniach, więc bez obaw:)

Opaski nasączone są olejkami i występuje w różnych kolorach, jest to bardzo praktyczny sposób ochrony, po prostu zakładamy dziecku na rękę lub na nogę i działa. Możemy także przyczepić opaskę do wózka. Żeby przedłużyć jej działanie po każdym powrocie do domu my wkładamy ją do opakowania, opakowanie jest na zatrzask co zapobiega wysychaniu olejków.

Żel łagodzący po ukąszeniach jest bardzo pomocny, nawet na sobie go sprawdziłam i przynosi ulgę:) Łagodzi uczucie swędzenia, zmniejsza obrzęk i naprawdę jest bardzo łatwy w aplikacji. A co najważniejsze także jest z naturalnych składników:)


Ja uwielbiam Mosbito za skuteczność, naturalność i za szczęśliwe szaleństwo na działce mojego syna:)
Polecam Wam Mosbito i zapraszam do nich na Facebooka

6 komentarzy:

 1. super zestawik :) mam opaske póki co komary poznikały nie wykorzystalismy

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny zestaw w sam raz na teraz

  OdpowiedzUsuń
 3. Wpis bardzo na czasie i fajnie, że jest takowe rozwiązanie na komarową zmorę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio nas nieźle pokąsały a mam z Brosa.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger