7/05/2017 01:53:00 PM

tomcio.pl- Miarka

Zdarzyło się Wam chociaż raz kupić obuwie dla dziecka przez internet? Mnie wiele raz, ale ostatni mój raz (dlatego ostatni) był najgorzy buty o 2 rozmiary za duże. Czy to możliwe? Możliwe, bo nie zmierzyłam stopy syna, kupiłam odruchowo jego rozmiar. Niestety rozmiarówka bywa różna i o ile małą stópkę łatwo było mi okiełznać, to teraz kiedy mój syn wiecznie nie ma czasu, wiecznie nie teraz, bo się bawi, jest ogromnie trudno zapędzić go do odrysowania stopy w celu zmierzenia. Dlatego tak bardzo cieszy mnie miarka od tomcio.pl.Miarka pozwala zmierzyć chyba każdą stopę, bo wydawało mi się że mój mąż ma kajaki, a jednak dało się zmierzyć stopę i jak twierdzi wyszedł mu jego rozmiar (hehe).
Miarka wykonana jest z plastiku, ma specjalny zasuwak z oznaczeniem długości wkładki w cm oraz rozmiaru, jaki jest przypisany dla danej stopy. Miarka jest wykonana bardzo solidnie, posłuży nam na długie lata. Mierzy dobre tego jestem pewna, skoro moja stopa wyszła tak jak wypada moja rozmiarówka, a stopa męża jak jego, no i przede wszystkim stopa Filipa mierzy tyle co zawsze kupuję buty, jestem w 100% pewna że nie zaniży, a ni nie zawyży rozmiaru i bezpiecznie można z niej skorzystać czy to przy zakupach internetowych, czy tez nie ciągać dziecka po sklepach tylko wybrać buta samemu.W sklepie tomcio.pl znajdziecie także szeroki wybór butów profilaktycznych tak jak  buciki Daniel. Są one bardzo zdrowe dla małych stópek więc polecam wszystkim rodzicom.

Miareczka jest super, pomoże mi przy wyborze obuwia do przedszkola i na jesień, bo letnich bucików mamy dużo, a lato jakieś takie kapryśne mamy;) Miarka jest solidna i na pewno przyda się do wielu pomiarów. A Wam polecam sklep Tomcio.pl oraz zapraszam na ich Facebooka

8 komentarzy:

 1. świetne moim by sie przydało o ile córcia da se zmierzyć z młodszym synkeim sa ciagłe problemy

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki fajny gadżet oj wiele razy kupilam albo za małe albo za duze buciki.musze sie w to zaopatrzyć

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak do tej pory kupowałam stacjonarnie buciki i jak się przekonałam po raz kolejny rozmiarówka nie wszędzie równa.Miarka będzie zawsze przydatna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa miarka, powiem szczerze, że łatwiej kupić dziecku buciki nawet bez dziecka, ale często niestety rozmiar rozmiarowi nie równy! taka miarka by się przydała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na stopki naszych dzieci taka miarka to skarb

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger