12/30/2015 02:14:00 PM

Amicus- Kasa fiskalna


Kasa fiskalna od dłuższego czasu chodziła za nami, to znaczy za mną, ale jakoś te wszystkie plastikowe buble ze sklepów nie przemawiały do mnie. Obawiałam się, ze nie przetrwają w naszym domu zbyt długo, albo się od razu popsują. Ja zresztą jestem wielbicielka drewnianych zabawek, dlatego tez bardzo ucieszyła mnie kasa fiskalna od Amicus. 


Jak się okazuje nie tylko mnie, mój mąż nie czekając aż zrobię zdjęcia pootwierał wszystko i dał synkowi do zabawy, tak więc będą zdjęcia już kasy w ruchu;)


Kasa jest masywna, działa na energię świetlną, tak jak kalkulatorki. Na kasie możemy liczyć co tylko chcemy i to jest właśnie to co ją wyróżnia. Niby zabawka, a można liczyć na niej, tak jak na prawdziwej. Kasa otwiera się, a w kieszonce schować możemy wydrukowane monety i banknoty, do zestawy dołączone są także imitacje kart kredytowych.  Kasa nie jest plastikowa, a drewniana, solidna, ładnie wykonana, z dbałością o każdy szczegół. Zaliczyła upadek i nic się nie stało, myślę że plastikowa byłaby już pękła, bo mój syn z radości biegał z kasą w tą i z powrotem aż się potknął i kasa wypadła mu na płytki w kuchni. Sama myślałam, że już po kasie, a tu miłe zaskoczenia ani śladu po tym felernym upadku, dlatego mogę świadczyć za jej solidne wykonanie.
Kasa fiskalna wykonana jest drewna- sklejki i elementów plastikowych- klawisze i panel górny kasy. Na ekranie kasy wyświetlają się liczby, które nabija dziecko, można dodawać, odejmować, mnożyć i dzielić, Kasa działa jak prawdziwy kalkulator, dlatego wiem, że mój syn z czasem zacznie się na kasie uczyć dodawać itd. Co więcej małe dzieci to naprawdę dobrzy obserwatorzy. Mój syn świetnie wiedział do czego służy kasa, zaraz zaczął odgrywać scenki, dołączył sobie do kasy koszyczek z zakupami, o którym wcześniej pisałam i po swojemu coś tam sprzedawał. Kasa w ruchu jest cały czas, jest naprawdę świetną zabawką. Kasa fiskalna zdecydowanie posłuży długie lata, bo to zdecydowanie najlepsza kasa zabawka jaką widziałam.

Jeśli więc chcecie by Wasze dzieci miały zabawki na lata, to zapraszam do Amicus, znajdziecie tam wiele ciekawych zabawek marki Ikea, bez wychodzenia z domu. Zapraszam także do polubienia Amicus na Facebooku

7 komentarzy:

 1. Wspaniała kasa fiskalna.Dość solidna a to,że można na niej realnie liczyć sprawia,ze jest naprawdę wyjątkowa.Zabawka świetnie się sprawdzi podczas każdej zabawy i z pewnością niejedno przetrwa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nasz syn ma manie kupowania isprzedawania dopytuje po ile to taka kasa byla by fajna zabawka no coz pomyslimy o niej przy najblizszej okazij

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj taka kasa fajna rzecz miałam podobną tzn kupiłam komuś

  OdpowiedzUsuń
 4. Drewniane zabawki są świetne, nie jedno dziecko z nich skożysta.

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna zabawka dziecko ma realne liczenie a nie bezsensowne klikanie w klawisze kasy przy okazji uczy się matematyki

  OdpowiedzUsuń
 6. fajna ta kasa jest i drewniana :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger