12/14/2015 02:09:00 PM

Amicus- Konik na patyku

Moje dziecko od jakiegoś czasu "ujeżdżało" szczotkę, kiedy więc do domu dotarła przesyłka od Amicus, syn oszalał ze szczęścia. Amicus to firma, dzięki której możecie bez wychodzenia z domu kupić, bardzo lubiane gadżety do domu z Ikea, ale i nie tylko, bo w swoim asortymencie Amicus posiada produkty innych ciekawych firm odzieżowych, kosmetycznych. 


Ale wracając już do naszego konika na patyku z Ikea, on jest naprawdę świetny. Przede wszystkim jest bezpieczny dla dziecka. Wszystkie elementy są obszyte miękkim materiałem, wszystko jest mocno zeszyte. Syn już próbowałam swoich zębów na kijku i targał język naszego konika, nic mu to nie dało:). Kijek także jest obszyty, więc nawet jak dziecko upadnie nie odczuje tak bardzo uderzenia kijka, jak w przypadku gdy byłby bez obszycia. 

Konik na patyku jest lekki, zabawny, kijek nie jestem zbyt długi, dlatego dziecku łatwiej jest się na nim bawić. My ze synkiem cały czas bawimy się naszym konikiem na patyku.
Głowa konia, a w zasadzie to barana, jest miła w dotyku, rogi są miękkie, dlatego z synem często bawimy się w "baran brys". Co więcej ta zabawka nie zajmuje dużo miejsca, wstawiam ją do kosza, albo za drzwiami. Co więcej jest to zabawka, która nadaje się na zabawy w domu i na dworze.

Dzięki takiej zabawce dziecko naprawdę wiele ćwiczyć, mój syn np uczy się teraz poruszać z rzeczą między nogami, tak by jej nie wypuścić, o skakaniu nie pisze, bo moje dziecko jest trampolinowe i ze wszystkiego sobie zrobi "trampolinę" ;) Ale na takiej kijkowej zabawce też można nauczyć dziecka podskoków, co więcej ćwiczy umiejętność wykonywania dwóch czynności na raz, bo i trzymanie patyka, bo nie upadła zabawka i podskakiwanie, a do tego jeszcze udawanie konia. Widząc radość mojego dziecka nie mogłabym nie zachęcić Was do zakupu tej zabawki, bo naprawdę warto, jest bezpieczna, lekka, zabawna i daje mnóstwo radości.

Polecam Wam odwiedzenie Amicus na allegro, oraz na facebooku.  

5 komentarzy:

 1. ale rewelacyjny a do tego cały obszyty idealny dla dziecka

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny jest ten konik! Prosta zabawka a ile daje radości dziecku i do tego tak solidnie wykonana.

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny konik można na wiele sposobów sie nim bawić choćby dzieci mogą sobie urządzić z nim teatrzyk

  OdpowiedzUsuń
 4. super ten konik widac ze przypadł do gustu :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger