12/07/2015 12:12:00 PM

Naturalne Olejki Eteryczne OPTIMA PLUS- Olejek ze słodkich migdałów


Znacie ten olejek? A może znacie jego czarodziejskie właściwości? Kto nie zna, temu dzisiaj opowiem co dobrego dla mnie i dla mojej rodziny zrobił olejek w ostatnim czasie. Olejek ze słodkich migdałów towarzyszy mi od jakiegoś już czasu i bardzo się zaprzyjaźniliśmy. Jest to olejek do masażu, do użytku zewnętrznego, nie jak dotychczas opisywane olejki do aromaterapii. 
Masażu raczej nikt mi nie zrobi;) bo mąż wiecznie pracuje, ale za to olejek ze słodkich migdałów świetnie działa nawilżająco, zmiękczająco, tonizująco  przeciwzapalnie, dlatego ja uwielbiam go używać do pielęgnacji twarzy.
Moim rytuałem stało się używanie samego olejku do pielęgnacji skóry wokół oczu. A kremu z dodatkiem olejku na skórę twarzy.
Zalecane jest używanie olejku na wilgotną skórę, ale ja uwielbiam go nakładać na suchą skórę, bo wtedy czuję tą maksymalną ulgę. Czemu ulgę? Od kilkunastu dni już zmagam się z alergią, nie używam żadnych nowych kosmetyków, żadnych nowych środków piorących, nawet nie jem nic nowego więc zupełnie nie wiem skąd się wzięła, a co najgorsze jest wyłącznie na twarzy i na ramionach:/ Olejek pomaga mi wtedy na ściągniętą skórę wokół oczu, po jego użyciu czuję jakbym położyła sobie kostki lodu- dosłownie. Olejek super nawilża i zmiękcza skórę, sprawia że przestaje być napięta.
Olejek zmniejsza uczucie podrażnienia, nie zdarzyło mi się by pogłębił uczulenie. Jest naprawdę bardzo ciekawym kosmetykiem, bo możemy używać go także do włosów, na olejowane włosy przed umyciem stają się gładkie, lśniące niezwykle miękkie.
Olej ze słodkich migdałów przetestowałam też z moim syneczkiem, który ciągle ma przesuszoną skórę. Olejku używałam do masażu ciałka, łącząc przyjemne z pożytecznym. Skóra znacznie się poprawiła, jeśli chodzi o jej nawilżanie, do tego nie stało się nic złego, to znaczy żadne zmiany skórne się nie pojawiły, a więc uważam, że produkt jest bezpieczny dla najwrażliwszej skóry.
Jeśli więc Wasze kremy zawodzą co do należytego nawilżania, nie wyrzucajcie ich do kosza, dokupcie koniecznie Olejek ze słodkich migdałów do Naturalne Olejki Eteryczne OPTIMA PLUS i cieszcie się nawilżoną skórą:)
Naprawdę warto go mieć u siebie w domu, dlatego Polecam Wam stronę Naturalne olejki eteryczne i błonnik Optima PLUS. Zachęcam także do odwiedzenia i polubienia ich profilu facebookowego. 

5 komentarzy:

 1. Kusisz i skusisz chyba sobie zamówię

  OdpowiedzUsuń
 2. Tego olejku nie znam, wytaje się bardzo ciekawy, szczególnie że można używać wraz z dzickiem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę,że olejek ze słodkich migdałów ma szerokie zastosowanie.Nawet nie wiedziałam,że nadaje się dla dzieci.Z pewnością będę pamiętała o nim :)

  OdpowiedzUsuń
 4. migdały nie są moimi ulubieńcami jedynie dla dzieci spróbowałbym użyć tego olejku

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger