12/25/2015 03:34:00 PM

BlaJoMa- Kocyk Premium


Dzisiaj ciepły post, a wszystko za sprawą BlaJoMa, którzy to szyją cudowne, cieplutkie kocyki i pościele. Kocyk, który otrzymałam w ramach współpracy od razu przypadł do gustu Filipka. Każda drzemka, a nawet każda zabawa w udawaną drzemkę nie może się obyć bez kocyczka, a dołączona do kocyka podusia służy jako jaś podczas snu. Mój syn nadal śpi względnie płasko toteż ta podusia, wykonana z miękkiego minky , idealnie się nadała na jasieczek, którego do tej pory brakowało Filipkowi.Kocyk Premium wykonany jest z miękkiego minky i bawełny 100% z pięknym świątecznym wzorem. Minky ma okrągłe tłoczenia, które po praniu nie zniknęły, a sama dzianina jest nadal bardzo miła w dotyku, miękka i wygląda naprawdę rewelacyjnie. Kocyk, o wymiarach 100cm na 75 cm jest niezwykle lekki, a pomimo to bardzo cieplutki. My korzystamy z niego w domu, ale świetnie sprawdzi się dla maluszków na zimowe, czy tez już wiosenne spacery, a w innej kolorystyce niż nasz kocyk, świetnie sprawdzi się też na sanki. Czemu nasz nie jest na sanki? Białe minky szybko się brudzi, a i śniegu brak;)
Kocyk ma dodatkowo przy jednym boku wszyte kolorowe metki, które zdecydowanie zainteresują maluszka. Mój 2latek tez chętnie przeplata sobie te metki między paluszkami .Podusia o wymiarach 40 cm na 30 cm  idealnie pasować będzie do wózka, wykonana z tego samego, co kołderka materiału- minky. Przepuszcza powietrze, świetnie chłonie też wilgoć, przekonałam się bardzo dosadnie o tym, podczas choroby synka. Filipek po szpitalu był bardzo osłabiony, w szpitalu zbili mu temperaturę do 34,8 stopni i taka temperatura utrzymywała się kilka dni. Przez te dni podczas snu Filipek po prostu obficie się pocił, głowę miał cała mokrą, ale podusia szybko chłonęła wilgoć i mój synek spokojnie spał.

Zarówno kocyk jaki i poduszka uszyte są z największą starannością i z najlepszych gatunkowo materiałów. Prałam i kocyk i podusie i żaden szew nie puścił, a miny jest nadal puszysty, miły i tłoczenia nie zanikają, a bawełna ze świątecznym wzorem nie pościła koloru, nie spęczkowała się i jest nadal bardzo ładna i nawet bardzo się nie gniecie.

Dlatego jeśli poszukujecie kompleciku do wózka, łóżeczka dla dziecka, to zdecydowanie polecam Wam odwiedzić allegro BlaJoMa, polecam także odwiedzenia i polubieni ich profilu facebookowego, a od 1 stycznia zapraszam do ich sklepu

6 komentarzy:

  1. ojej jak ja choruje na taki zestaw :) planuję zakup chyba :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczny jest ren komplet.Zdecydowanie jest to dobra alternatywa to zwykłej pościeli tylko czy zbyt częste pranie nie uszkodziłoby kocyka i poduszki.Chociaż Kasiu twierdzisz,że jest solidny :)

    OdpowiedzUsuń
  3. ważne żeby poduszka i kocyk dobrze posłużyły dziecku ostatnio kupiliśmy synowi poduszkę to po pewnym czasie sie spłaszczyła i zwiotczała

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger