12/14/2015 12:53:00 PM

Polska Aronia- Biosok Aronia 100%


Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, a raczej przekonać Was do picia aronii :)


Udało mi się nawiązać współpracę w firmą Polska Aronia, których soki są tak samo pyszne, jak te robione przez moją mamę. Są nie tylko pyszne, ale i bardzo zdrowe. Ja od 2 tygodni popijam herbatę ze sokiem z aronii. Do aronii przekonałam się niedawno, kiedy okazało się, że póki co nie ma wyjaśnienia na moje skoki ciśnienia, a po co brać tabletki, które rozregulują żołądek, albo jeśli przyczyna leży zupełnie gdzie indziej negatywnie wpłyną na moje zdrowie. Ba przekonałam się po pierwszy tabletkach, że póki nie znamy przyczyny tylko sobie zaszkodzę, dostałam uczulenia i wystarczająco dużo wtedy najadłam się strachu. Dlatego podjęłam się bardziej klasycznych metod naszych babć- Aronia. 


Aronia pita systematycznie obniża ciśnienie, to prawda nareszcie mam normalne ciśnienie. Aronia biosok jest smaczna, nie zawiera żadnych sztucznych ulepszaczy smaku, więc jest zdrowy.
Aronia to bogactwo witamin i związków roślinnych, które mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Aronia zawiera bardzo dużo antyoksydantów, dlatego regularne jej picie spowalnia proces starzenia się skóry, dobrze wpływa na wzrok, chroniąc go przed chorobami- poprawia krążenie. Pomaga bronić się przed najgroźniejszymi chorobami miażdżycą i rakiem.  Chyba nie muszę Was dalej przekonywać?

Polska Aronia dba by w ich sokach znalazły się tylko najlepsze owoce aronii, dba o nasze zdrowie, bo nie dokłada do soków milionów sztucznych dodatków E itp. Sok jest naprawdę sokiem, nie rozpuszczalnikiem, który niektórzy nazywają sokiem, wystarczy niewielka ilość by czuć smak aronii w herbacie, a co za tym idzie nie musimy wypić od razu pół soku, bo Polska Aronia ma prawdziwy sok. Prawdziwy, gęsty, smaczny i zdrowy sok. Ja popijam go od ok 2 tygodni i zaraz sami zobaczycie ile go wypiłam, bo naprawdę jest wydajny. Kiedyś za dużo mi się nalało do szklanki soku z aronii i musiałam rozcieńczać, bo naprawdę jest mocny.Polecam Wam Polską Aronię. Zapraszam także do odwiedzenia strony na facebooku

6 komentarzy:

 1. Nigdy nie piłam soku z aronii:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aronia jest bardzo zdrowa, a ten sok wydaje się ciekawy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sok z aronii jest bardzo zdrowy i bez wątpienia należy go pić.Napewno soku od tego producenta skosztuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. potwierdzam sok z aronii dobry na ciśnienie . Ost mnie mało bo córcia w szpitalu i jak dzis wyjdziemy może nadrobię co straciłam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. może nie mam problemów z ciśnieniem ale inne działania aronii powodują że warto pić sok z niej

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger