3/17/2017 10:42:00 AM

Egmont- Latający Smerf

Filip kocha smerfy, mamy wioskę smerfów i figurki z kinderek i kupiłam mu też większe figurki , po prostu uwielbia te niebieskie stworki, ma to po mnie ja tez je w dzieciństwie kochałam. Latający Smerf to idealny komiks dla nas. Mamy w domu kilka książek z opowiadaniami o smerfach, które bardzo lubimy, nie mieliśmy jak dotąd komiksu. Przyznam trochę obawiałam się, że komiks to jeszcze nie dla mojego dziecka, a jednak się myliłam. Filip podszedł do komiksu jak i do zwykłych książeczek, no może dłużej zajmuje mu oglądanie rysunków. 
Komiks o smerfach zawiera 5 opowiadań. Każde z opowiadań jest bardzo ciekawe, jak zawsze smerfy uciekają przed Gargamelem i Klakierem, którzy co rusz wymyślają nowe zasadzki na małe, niebieskie stworki. Komiks jest fantastycznie zilustrowany, kolorowy, przedstawia dynamikę akcji opowiadania, sprawia że czujemy się tak, jakbyśmy byli z nimi i z nimi przeżywali te historie.Teksty w dymkach są krótkie, zrozumiałe i świetnie oddają emocje, które towarzyszą czytelnikowi także na ilustracjach. 

Filip uwielbia wpatrywać się w stronice komiksu, kartka po kartce i sam odgrywa, jak gdyby sobie czytał, pokazywane scenki. Komiks bardzo wciągający, pełen akcji i zdecydowanie polecam go każdemu fanowi Smerfów.
Zapraszam do Egmont i do polubienia Galaktyki czytelnika.

8 komentarzy:

 1. śliczna moje kochaja smerfy ale córcia nie przepada za komiksami :) ale książeczki jużtak mamy dwie i je uwielbia

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny komiks, też nam się podoba. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajny :-) która dziewczyna nie chciała być Smerfetka :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny komiks.Smerfy to teraz jedna z ulubionych bajek i mojego Mikołajka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. smerfy dzieci kochają,fajny ten komiks

  OdpowiedzUsuń
 6. super komiks :) nie widziałam takiego ze smerfami :))

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger