3/15/2017 11:07:00 AM

Zabawa z Wydawnictwem PROMIC

Mam dziś dla Was niespodziankę:)

Zabawę z Wydawnictwem PROMIC, które to świętuje swój jubileusz i dlatego przygotowaliśmy razem dla Was taką oto zabawę:)

Do zgarnięcia są oczywiście książki wydawnictwa PROMIC, wygrywają 2 osoby.

Nagroda za 1 miejsce to:

Gorzki dar + Wyzwolenie i uzdrowienie przez post Tytuł: Gorzki dar
Autor: Grażyna Zielińska

Historia życia i zmagań z losem niezwykłej kobiety, od lat chorującej na stwardnienie rozsiane (SM). Trudno przyjąć tak gorzki dar, jakim jest nieuleczalna choroba. A jednak, jak udowadnia Autorka, można walczyć – dla siebie i innych – i zwyciężać, i wciąż mieć nadzieję!


Autor: s. Emmanuel Maillard

W tej niewielkiej książeczce autorka zachęca nas do powrotu do tej owocnej bardzo praktyki duchowej, jaką jest post. Wie, iż nie jest to łatwe, ale post sprawia, że dokonują się niezwykłe rzeczy, których tak bardzo każdego dnia potrzebujemy.

Nagroda za 2 miejsce:

Wyzwolenie i uzdrowienie przez post + Święta Rita z Cascii + Najpiękniejsza Msza mojego życiaAutor: s. Emmanuel Maillard

W tej niewielkiej książeczce autorka zachęca nas do powrotu do tej owocnej bardzo praktyki duchowej, jaką jest post. Wie, iż nie jest to łatwe, ale post sprawia, że dokonują się niezwykłe rzeczy, których tak bardzo każdego dnia potrzebujemy.


Autor: Mira Majdan

Święta Rita - żona, matka, wreszcie zakonnica. Kobieta, która potrafiła odnajdywać Boga nawet w najbardziej zagmatwanych kolejach życia. Książka zawiera życiorys oraz wybór dawnych i współczesnych modlitw, którymi możemy zwracać się do św. Rity o wstawiennictwo.


Autor: s. Emmanuel Maillard

"Co tak niezwykłego dzieje się podczas każdej Mszy świętej? [..] Na nowo Jezus przeżywa Golgotę, na nowo cierpi swą Mękę. [...] Uczestniczę więc w tajemnicy odkupienia, która na nowo się spełnia. Nie jestem jak na starym filmie, odegranym przez nowych aktorów. Jest tak, jakby Jezus przeżywał tajemnicę odkupienia po raz pierwszy. Każda Msza święta, ta, którą przeżywamy dzisiaj, jest jedyna i niepowtarzalna w całej historii".Co trzeba zrobić by wziąć udział w zabawie?

Wystarczy że:
1.PolubiszWydawnictwo PROMIC

2.Polubisz Nas Wychowuje i testuje

3. Pod plakatem odpowiedziesz na pytanie oraz zaprosisz do zabawy 3 znajomych.
PYTANIE:
Dlaczego warto czytać książki Wydawnictwa PROMIC? 4.Udostępnisz i polubisz post
 Zabawa  trwa od15.03.2017  do 30.03.2017 do 23:59
Wyniki zostaną ogłoszone do 7 dni od zakończenia zabawy
Zwycięzca ma 3 dni na zgłoszenie się po nagrodę
WYSYŁKA TYLKO W POLSCE w ciągu 21dni
 

Zabawa nie jest w żaden sposób związana. , sponsorowana ani przeprowadzona przez serwis Facebook. Nagrody nie można wymienić na inne ani ekwiwalent pieniężny. Facebook nie ponosi odpowiedzialności za przebieg zabawy. Zabawa nie podlega ustawie z dn. 29 lipca 1992 o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. 1992 nr 68 poz.341)

2 komentarze:

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger