3/15/2017 11:14:00 AM

Koszulki ręcznie malowane- Koszulka z Bingiem

Był szydełkowy przyjaciel Bing, jest i przyjaciel na koszulce:) Uwielbiam wyszukiwać takie perełki:) Dla mnie osoby, które tworzą takie cuda, to perełki w świecie masowej chińszczyzny.


Bing na koszulce został namalowany ręcznie, tak tak to naprawdę trzeba mieć talent, żeby namalować w zasadzie kopię bajkowej postaci, zgadzacie się ze mną? 


Koszulka już letnia, cienka, bawełniana, a na niej piękny malunek Binga i ta radość syna nie do opisania. Pierwszy raz nosił koszulkę na swoją bluzeczkę z długim rękawem i nie pozwolił zdjąć. Na kolejnych zdjęciach zobaczycie bluzeczkę już po upraniu, noszoną na ciało. Jak widać malowidło się nie spiera, kolory nie rozlewają się, ani tez nie blakną, tak samo z resztą podczas prasowania, obawiałam się tego, że kolory mogą puścić, ale są to najwyższej jakości produkty i nie ma mowy o farbowaniu:)

To warto wiedzieć, ja pamiętam jeszcze za czasów licealnych całą klasa mieliśmy malowane koszulki z jakiejś okazji, wykonane niby pod zamówienie i wiecie co pamiętam, że chłopakom podczas gry w kosza napisy puszczały kolory, tak więc warto o tym wspomnieć, że koszulki u Koszulki ręcznie malowane są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, zarówno tych koszulkowych, jak i do malowania:)

Do tego przemiły kontakt z Panią, która odpowie na każde pytanie, a ja zadałam ich mnóstwo.


Koszulka z malowidłem wykonywanym na podstawie zdjęcia to świetny pomysł na oryginalne ciuszki, ale także świetny pomysł na prezent, niespodziankę dla bliskiej osoby. Ja osobiście wiem, że niebawem zamówię koszulkę dla męża z malowanym ręcznie na koszulce synkiem. Wiem już, że i koszulki są bardzo dobrej jakości, jak i kolory w malunków nie blakną podczas prania, a więc koszulka nie będzie na raz, a na wiele razy:)

Z czystym sercem polecam Koszulki ręcznie malowane.

8 komentarzy:

 1. świetna koszulka co prawda ja wole kolorowe nie białe ale ta jest boska

  OdpowiedzUsuń
 2. Sliczna :-) ale mnie sie bardzo podoba

  OdpowiedzUsuń
 3. Stworek jak żywy! Ważne to co Pani napisała, że jakość wykonania jest bardzo istotna i na przedstawionych obrazkach widać produkt 100 % godny polecenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna koszulka.Bardzo trwałe malowidło na długo posłuży Filipowi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. z ulubionym bohaterem pani syna czego chcieć wiecej

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger