3/20/2017 11:10:00 AM

Sofi dla dzieci- komplet wiosenny balony

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać komplecik Czapkę z kominem, która pasuje i na malucha i na starszaka:)

Jakieś 2 lata temu testowałam pierwszy komplecik wiosenny od Sofi i przyznaję się on rośnie z nami, mam go po dzień dzisiejszy i wcale nie jest zniszczony. 

Ten komplet też pewnie będzie miał podobną historię. Mój syn dość szybko rośnie dlatego wybierając rozmiar wybrałam według obwodu głowy. Wiadomo, że materiał z jakiego szyte są czapusie i kominy jest rozciągliwy, poddaje się i dopasowuje do kształtu głowy, dlatego też można je używać dłużej niż rozmiar by wskazywał, ale żeby można ich było używać dłużej muszą być wykonane perfekcyjnie i materiał też musi być znakomitej jakości. I takie właśnie komplety dostępne są u Sofi dla dzieci. Czapkę można rozciągać, szapać i się nie popruje, to samo tyczy się komina. Po praniu materiał nie blaknie, nie mechaci się i nie ma mowy o jakiś dziurkach powstałych na skutek częstego prania, a to oznacza że jakość materiału także jest na najwyższym poziomie.

Nasz komplet jest dwuwarstwowy, zdecydowanie bardziej lubię dwie warstwy niż pojedynczy materiał, bo wiem że dziecku nie zawieje uszek. Połączenie niebieskiego koloru z balonami na szarym tle to wprost idealny zestaw dla chłopca i pasuje i dla malucha i dla starszaka.
Sami zobaczcie mój syn i mój chrześniak oboje w tym samym zestawie.
Podczas noszenia czapka nie zesuwa się na oczy, a podczas szaleństw uszy nagle nie pojawiają się na wierzchu. Jest bardzo dobrze skrojona. Zdecydowanie takie komplety lubimy, bez obaw o zdrowie dziecka, nawet w takie wietrzne dni jak mamy tej wiosny. 

Polecam Wam Sofi dla dzieci i zapraszam do odwiedzenia ich na Facebooku

7 komentarzy:

 1. wygląda slicznie i wzór mało "używany" bardziej orygonalny niz te co są w masówkach a i wykonanie 1 klasa mam jednem zimowy i jest boski

  OdpowiedzUsuń
 2. Sofi tworzy super kompleciki,starannie ja ze swojego dla Mikołaja jestem zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj tak Sofi ma serce na dloniach i tworzy piękne komplety

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny komplet a balony są oryginalne jako wzory

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładny komplet wiosenny dla chłopca

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger